FC5 direksiyonunu diktim nasıl olmuş ?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Elinize sağlık, faydalı paylaşım için teşekkürler :)(y)
Eğer aliexpress'te satılan 1. kalite direksiyon kılıfları ile aynı ise aracın kendi direksiyon derisinden daha kaliteli ve dayanıklı olduğunu söyleyebilirim :)

Aracınız
Civic FC5 2020
Elinize sağlık, faydalı paylaşım için teşekkürler :)(y)
Eğer aliexpress'te satılan 1. kalite direksiyon kılıfları ile aynı ise aracın kendi direksiyon derisinden daha kaliteli ve dayanıklı olduğunu söyleyebilirim :)

çok teşekkür ederim , şöyle söyleyim hocam, aliexpress'tekini bilmem ama direksiyonun kendi derisinden daha kaliteli bu diktiğim. Buna eminim :)

Yeni aldığın fc5 'in direksiyonu yıpranmasın diye n11 de satılan bir kılıf buldum ve kendim dikmeye başladım. Toplam 3 saatimi aldı baya yorucu oldu ama değdi arkadaşlar :) fotoğrafları ekliyorum merak edenler için fikir olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 250916Ekli dosyayı görüntüle 250917Ekli dosyayı görüntüle 250918Ekli dosyayı görüntüle 250919Ekli dosyayı görüntüle 250920
Rabbim ağız tadı ile aileniz ile birlikte hayırlı günlerde kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Elinize emeğinize sağlık güzel olmuş.

LG-H870 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

grand

0
Aracınız
Yeni aldığın fc5 'in direksiyonu yıpranmasın diye n11 de satılan bir kılıf buldum ve kendim dikmeye başladım. Toplam 3 saatimi aldı baya yorucu oldu ama değdi arkadaşlar :) fotoğrafları ekliyorum merak edenler için fikir olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 250916Ekli dosyayı görüntüle 250917Ekli dosyayı görüntüle 250918Ekli dosyayı görüntüle 250919Ekli dosyayı görüntüle 250920
Güzel olmuş n11 kodunu verebilşrmsin bende alacam

MI 5s Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Sözüm meclisten dışarı diyerekten.. Adamlar ne güzel deri kullanmışlar bize kullanın diye. Niye takarsınız ki böyle şeyleri. Güzel olmuş mu şimdi direksiyon. Bu koltuklara kilif kullananları da anlamıyorum. Neymiş arabanın koltukları yipranmasinmis. Koltukları ne güzel yapmış adamlar. Yipransin nolcak. Sanki kolay kolay yıpranan malzeme. Binme arabaya eskimesin. Basma o zaman frene balata erimesin. Basma gaza yakıt bitmesin. Gezip tozma lastik erimesin. Çok saçma buluyorum.

Redmi Note 5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri