Fc5 dizel otomatik lansman fiyatı

Aracınız
Arkadaşlar araç fiyatları artmıyor dolar ve euro arttığı için fiyatlar artıyor bunlarda düşmeyeceğine göre devamlı artacak

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Şimdi böyle yorumlar yapıyoruz ama diğer c sınıfı sedanların fiyatlarıda bundan aşağı olmayacağından satmaz dediğimiz araçlar peynir ekmek gibi satılıyor... Fc5 kasa ilk çıktığında da bu yorumlar yapılmıştı. Bu ülkede paran varsa her aldığın araba değerlenir.malesef şartlar böyle

Bu fiyata 2+1 ev var arkadaşlar Eskişehirde aylık 600 getiren. 5 yıl kasko sigorta ve bakım vs. İle 200 kesin geçer. 5 yıl sonra ev en azından 400 ve artı 30 da kira geliri var. Parası olanı tenzih ederim ancak bu fiyata olmaz bu işler

E6633 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aslında fiyat normal.

Listemde dizel araç konusunda haziran ayına kadar rakipsiz RENAULT MEGANE Icon 1.5 dCi EDC 110 bg (173.950 TL) vardı.(dizel otomatik) ama bazı opsiyonları da ekleyince (cam tavan, büyük boy multimedya ekran, deri döşeme) fiyat 190 lara tırmanıyordu. Düşünüyorum da executive eco paket civic alarak aslında çok yanlış bir karar vermemişim.
Dizel otomatik Hondayı bekleyecektim ama tahmin ettiğim gibi oluştu fiyat. Hayırlı olsun :)

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=7882]EOD Master[/MENTION] insanlar arabayi garaja cekmek icin mi aliyorlar ? Araba alma ev al diyosunuz da nasil bi mantik cozemedim. Ihtiyaci olmayan zaten neden araba alsin ? Yatirim amaciyla araba alinir mi ?

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=7882]EOD Master[/MENTION] insanlar arabayi garaja cekmek icin mi aliyorlar ? Araba alma ev al diyosunuz da nasil bi mantik cozemedim. Ihtiyaci olmayan zaten neden araba alsin ? Yatirim amaciyla araba alinir mi ?

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Alacak elbette insanlar arabayı da. Ben daha makul fiyatı bulabilirsiniz demek için onu yazdım. Aynı aracın yurtdışı fiyatı nedir araştırdım ve görülen o ki üzerimize düşen vergi haddinden fazla demek istedim.Kazanç olmadan bu fiyata ulaşamıyorum ben arkadaşlar

E6633 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri