Fc5 eco elegance (makyajsız) araca Led far taktıran varmı?

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar iyi günler, konu başlığında da belirttiğim gibi fc5 kasa makyajsız eco elegance aracım var. Sarı halojen farların aydınlatmasından memnun değilim. Aracıma piyasa da bulunan Led ampullerden taktırmak yerine yine yine piyasa da bulunan yan sanayi executive rs ve makyajlı eco elegancelarda bulunan Led farlardan taktırmak istiyorum. Bu uygulamayı yaptırıp memnun kalanlar ya da şikayeti olanlar varmı? Forumlarda araştırmama rağmen güncel bir konu bulamadım. Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam merhaba, Facebook ta üye olduğum Honda gruplarında görmüştüm. Yanlış hatırlamıyorsam Ankara'da Oled oto diye bir firma montajını yapmıştı. Belki size yardımcı olacaktır, iyi akşamlar
Arkadaşlar iyi günler, konu başlığında da belirttiğim gibi fc5 kasa makyajsız eco elegance aracım var. Sarı halojen farların aydınlatmasından memnun değilim. Aracıma piyasa da bulunan Led ampullerden taktırmak yerine yine yine piyasa da bulunan yan sanayi executive rs ve makyajlı eco elegancelarda bulunan Led farlardan taktırmak istiyorum. Bu uygulamayı yaptırıp memnun kalanlar ya da şikayeti olanlar varmı? Forumlarda araştırmama rağmen güncel bir konu bulamadım. Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler

Mi Note 10 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam merhaba, Facebook ta üye olduğum Honda gruplarında görmüştüm. Yanlış hatırlamıyorsam Ankara'da Oled oto diye bir firma montajını yapmıştı. Belki size yardımcı olacaktır, iyi akşamlar

Mi Note 10 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Cevap için teşekkür ederim hocam.

Aracınız
Sarı ampuller ledlere göre bence daha iyi. Ledler sadece temiz hava da güzel gösteriyor. Yağmurlu ve sisli havada led hiç verimli değil. Tercih meselesi ama almaya kalksan bi sürü para bence değmez.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Sarı ampuller ledlere göre bence daha iyi. Ledler sadece temiz hava da güzel gösteriyor. Yağmurlu ve sisli havada led hiç verimli değil. Tercih meselesi ama almaya kalksan bi sürü para bence değmez.

Katılıyorum yağmurlu havada tam hava kararırken uzun yolda büyük bir sıkıntısını çektim hiç aydınlatmadı yolu sadece bir tık önümü görüyordum oda odaklanarak sağdan sağdan çok yavaş gitmek zorunda kalmıştım.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Arkadaslar burada bahsedilen durum halojen ampulleri sokup yerine led ampul takmak degil. Elegance farini sokup exe farini taktirmak isteniyor.
Katılıyorum yağmurlu havada tam hava kararırken uzun yolda büyük bir sıkıntısını çektim hiç aydınlatmadı yolu sadece bir tık önümü görüyordum oda odaklanarak sağdan sağdan çok yavaş gitmek zorunda kalmıştım.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
ben taktırdım exe farlarından on numara sinyalide kayarlı aydınlatma çok iyi
Siz nerede ve ne zaman yaptırdınız hocam. Ne kadar tuttu birde? Ayrıca executive modellerde far ayarı otomatik. Bizim araçlarda far yükseklik ayarını nasıl çözdü executive farı taktırdığınız yer? Cevap için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2019
merhaba, ben taktırdım. görünüş olarak çok iyi ancak gece sarı ışığın aydınlatması beyaza göre bence daha iyi. ayrıca yağmurlu ve sisli havalarda beyaz ışık çok kötü aydınlatıyor.

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri