Fc5 Eco Elegance satılıp RS alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hb sport plus in sedan rs e gore artilari ;

Elektronik suspansiyon
Kor nokta uyarisi
Kablosuz sarj
11 hoparlor
Kararan ayna
Far yikama

Eksisi deri koltuk

Birde arka tasarim goreceli kavramdir tabi ama cok daha sportif

Bagaj olarak da bence hb daha kullanisli
Evet lt bazinda daha kucuk ama yukleme yapmasi daha rahat
Sinifinin en genis bagaji oldugunu da hatirlatmakta fayda var hic oyle normal hb gibi degil

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Hb sport plus in sedan rs e gore artilari ;

Elektronik suspansiyon
Kor nokta uyarisi
Kablosuz sarj
11 hoparlor
Kararan ayna
Far yikama

Eksisi deri koltuk

Birde arka tasarim goreceli kavramdir tabi ama cok daha sportif

Bagaj olarak da bence hb daha kullanisli
Evet lt bazinda daha kucuk ama yukleme yapmasi daha rahat
Sinifinin en genis bagaji oldugunu da hatirlatmakta fayda var hic oyle normal hb gibi degil

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesinlikle hb her zaman daha kullanisli katiliyorum.

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar herkese teşekkürler , bugün hb sport plus kırımızı renkli araç için kapora verdim, Allah utandırmasın İnşâallah...

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar herkese teşekkürler , bugün hb sport plus kırımızı renkli araç için kapora verdim, Allah utandırmasın İnşâallah...
Amin. Hayırlı olsun. Güzel araç.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

ywzckr

0

Bence en doğrusunu yapmişsin hocam hondanin onumuzdeki birkac yillik planinda dizel gibi bir secenegi olmayacagindan benzinli secmen dogru karar. yakit konusunda arada lpg ile karsilastirarak bilgilendirme yaparmisin, kirmizi rs almadigima pisman olmaya basladim yakit yuzunden. lpg li baska arkadaslarin yakiti az ama ben az yaktirmayi basaramadim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Şuan aynı noktadayım. 2017 elegance LPG'li aracım var. Bugün İzmir'den ankaraya bagajda 100kg yük, eşim ve bebeğimle yolculuk ettim. Bebek olduğu için 120km/s hızı hiç geçmedim. Yalnız ara hızlanmalarda ve rampa çıkışlarında çok rahatsız oldum. Yokuş çıkarken sanarsın motor çatlayacak. Hız sabitlemede yokuşlarda hafızadaki hıza ayak uyduramıyor. 110a sabitse 104e kadar hız düşebiliyor, sonrasında asılınca 112ye kadar hafızadaki hızı geçebiliyor. Dizel araçlarım çok stabildi bu konuda. Geçen sene yaz tatiline çıktığında da aynı dertten şikayetçiydim. Hatta bu yaz satacaktım müşterisi hazırdı, eşim sattırmadı.
Satıp Rs alsam mı diye düşünüyorum. Ama ben bu sefer 2.el alırım sanırım. Ecodan sonra Rs'nin yakıtı pişman eder mi acaba diye soru işareti var. Ya da gidip dizel otomatik talisman , insignia alacağım. Çok kararsızım

151.500’e executive dizel otomatik var. Hem ZF şanzıman, hem yüksek tork hem de az yakan sessiz bir motor. Ankara Efe Honda’dan geçen hafta 0 km aldım, fiyatlar mart 2019’a kadar geçerliymiş, bilginize.

Ayrıca CVT şanzımanın performanslı sürüş isteyenler için uygun olmadığını düşünüyorum, çünkü devir sabit kalırken dişliler kendi aktarım organlarıyla oynayarak arabayı hızlandırıyor. Ben açıkçası kendimi akülü arabada gibi hissediyorum bu durumlarda... Honda dizele koyduğu ZF şanzımanı benzinli modellere de koyarsa hiç düşünmedikleri şekilde bu model patlayabilir. Hatta bu donanımlarla BMW 3 kasanın bile popülerliğini siler diye düşünüyorum.

Benim hr-v de de cvt var. fakat hizlanirken sabit 6000 devirde hizlanmiyor, manuel gibi artiyor devir saati. Acaba cvt ler farkli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri