Fc5 Eksper Hk.

Ad Soyad
Fatih İmamoğlu
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba 2019 Fc5 aracım park halindeyken geri geri ön tarafına çarpıldı, sanayideki usta ekspere ayrıntılı resimleri gönderdi ve değişecek olan nikelaj panjuru ben piano black olarak talep ediyorum eksper bunu karşılayacak mıdır. Süreç nasıl işliyor yardımcı olur musunuz teşekkürler.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba 2019 Fc5 aracım park halindeyken geri geri ön tarafına çarpıldı, sanayideki usta ekspere ayrıntılı resimleri gönderdi ve değişecek olan nikelaj panjuru ben piano black olarak talep ediyorum eksper bunu karşılayacak mıdır. Süreç nasıl işliyor yardımcı olur musunuz teşekkürler.
Kazadan sonra rapor tutulur...Raporda kim yüzde kaç kusurlu o çıkar.

Rapora göre kasko yada trafik sigortası devreye sokulur..

Kasko dan yapılacak ise parçaların faturaları istenir...Toplam mebla yani parça faturaları ve işçilik .....Size yatar siz ordan parayı ustanıza verirsiniz...

Orjinal parçayı (Kasko karşılar)

Ek bilgi (Karşı tarafın trafik sigortasını kullanırsanız) hem paranın hesaba yatma süreci uzar hemde yan sanayi parça karşılama durumu karşınıza çıkabilir..

Ayrıca Aracınızın Değer kaybı için Kaskonuzdan başvuru yapmanız gerekir...Değer kaybı ücretinizide alabilirsiniz....bildiklerim bu kadar..iyi günler

Son karar tabiki sizin...Saygılar

Geri