Fc5 executive pakette elektrikli ısıtmalı ayna var mı?

Aracım 2017 elegance eco otm. Nisan ayında almıştım. Alırken bayideki satıcı kafamı karıştırdı ben executive alacaktım o birkaç özellik için değmez dedi aklıma yattı elagance aldım. Ama şimdi görüyorum ki farklar ciddi? Gösterge panelinin farklı olduğunu tampondaki gündüz farını söylemedi başka ne fark var acaba deri koltuk, ekran,start stop, led far dışında?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Aracım 2017 elegance eco otm. Nisan ayında almıştım. Alırken bayideki satıcı kafamı karıştırdı ben executive alacaktım o birkaç özellik için değmez dedi aklıma yattı elagance aldım. Ama şimdi görüyorum ki farklar ciddi? Gösterge panelinin farklı olduğunu tampondaki gündüz farını söylemedi başka ne fark var acaba deri koltuk, ekran,start stop, led far dışında?

Tamponda gunduz ledi yok diye biliyorum. Gunduz ledi sonradan takiliyor. Ayna isitici elegance pakette var exe'de de vardir. Bende elegance var ben yanlizca led far ve start-stop dolayisiyla pismanim yalan yok. Gosterge falan cok onemli degil. Deri dosemeden dolayi bir onceki aracimda cok sikinti cektim olmadigi daha iyi.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

kayhanbozkus

0
Yönetici
Ha birde 7 inç navigasyon var ekstra olarak. Exe kullanicilari daha net bilgilendirir sizi.

RS kullanıcısiyim exe ile bildigim donanimsal ozellikleri benzer. Bilgi vermek gerekirse exe ve rs lerde
Koltuk ısıtma
Deri koltuk
Anahtarsiz giris ve calistirma
Katlanir ve isitmali aynalar disardanda katlanabiliyor
3 farkli mod geri gorus kamerasi
On arka far sensorleri
Led sis farlari ve full led on farlar sinyaller kisalar ve uzunlar olacak sekilde
7 inch dokunmatik ekran garmin navigasyon vardir aractaki hayalet gosterge ekranla birebir uyumlu calisiyo. Trafik guzergah veya gideceginiz yeri arama bilgilerini hem burdan hem onunuzdeki ekrandan takip edebilirsiniz
Hdmi ve cift usb girisi vs suan aklima gelenler bunlar. Elegance da ne var ne yok tam bilgim yok

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tamponda gunduz ledi yok diye biliyorum. Gunduz ledi sonradan takiliyor. Ayna isitici elegance pakette var exe'de de vardir. Bende elegance var ben yanlizca led far ve start-stop dolayisiyla pismanim yalan yok. Gosterge falan cok onemli degil. Deri dosemeden dolayi bir onceki aracimda cok sikinti cektim olmadigi daha iyi.

Ayna ısıtıcısı otomatik mi çünkü herhangi bir düğme Yok ayna için. 2010 passat da ayna düzenleme düğmesini bir tık yukarı fazla çevirince aynaları ısıtıyordu. Elegance da göremedim. Ben de senin gibi pişman oldum led far ve start stop önemli. Bir daha ki aracım hangi marka olursa olsun kesinlikle en üst paket olacak ona göre eminim. Teşekkür ederim.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Arka cam isiticisinin dugmesine bakarsan orda ayna isaretini de gorebilirsin o dugmeye bastiginizda hem arka cam isitici hemde ayna isitici aktif oluyor.

Arka cam isiticisinin dugmesine bakarsan orda ayna isaretini de gorebilirsin o dugmeye bastiginizda hem arka cam isitici hemde ayna isitici aktif oluyor.

Ben o tuşu sadece arka cam rezistans ı olarak biliyordum eyv çok teşekkür ederim. İyi var bu forum.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Ben o tuşu sadece arka cam rezistans ı olarak biliyordum eyv çok teşekkür ederim. İyi var bu forum.

Abimde sizin gibi dusundugu icin deneyimliyim :) birbirimize yardimimiz dokunabiliyorsa ne mutlu.

Aracım 2017 elegance eco otomatik
Olan özellikler
Refakatçi far sistemi
Otomatik far
Otomatik silecek
Koltuk ısıtma
Deri döşeme avant-garde ( yari deri yari kumaş. Çok memnunum 500 tl farka bayide orjinal yaptırdım
Elektrikli aynalar
Sunroof
Zenon far ( 380 tl ye dışardan yaptirdim)
Işıklı kapı eşiği ( 200 tl )
Anlıyacağın hocam 10.000 tl vermedim navigasyon ve led far için hiç bir pismanligimda yok. En çok tutulan modelidir. Elegance kafanı takma biseye gül e güle kullan

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

96c3a8b156e9e7859e165988c14fd2e0.jpg
9899ac5fa4238df2d150440b43eb5d89.jpg

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri