Fc5 i dtec ilk çalıştığındaki ses

Aracınız
Civic FC5 2018
Öncelikle herkese merhaba. Sabahları ilk çalıştırdığımda 1, 2 saniye bi motor sesi dalgalanıyor, artıyor geri normale dönüyor. Gün içerisinde uzun süre çalışmadığında da yapıyor aynı sesi. Motor ısınmadığı için mi, normal mi? Uzun süredir okuyucu olarak aranızdayım. seviye, ilgi, alaka çok güzel ben de yazayım birşeyler dedim. Belki benzer bi konu açıldı. Kusura bakmayın öyleyse. Şimdiden teşekkürler.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bugün servisteki usta "aynı sorunu daha önce videoyla genel merkeze sunduk, herhangi bir işlem yapılmayacak, sorun teşkil eden bi durum yok" dedi. Aşınma varsa sorun vardır bence. Umarım başımız ağrımaz.

Aslında Honda Cem ile bizzat görüşmek lazım. Çünkü problemi gören ve çözen onlar olmuş.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2018
Bugün servisteki usta "aynı sorunu daha önce videoyla genel merkeze sunduk, herhangi bir işlem yapılmayacak, sorun teşkil eden bi durum yok" dedi. Aşınma varsa sorun vardır bence. Umarım başımız ağrımaz.

Aynı sorunu yaşayan ve halen devam eden arkadaşlar var mı bilmiyorum ama ben servise gidip sordum yukarıdaki cevabı aldım. Herhangi bir işlem görmeden bir ay gibi bir süre geçti, ses gelmez oldu. Servise sormak işe yarıyormuş

Geri