Fc5 İÇ AYDINLATMA LED

Aracınız
Civic FC5 2018
Ekli dosyayı görüntüle 249205
Belki işinize yarar. İkisinden de sipariş ettim, taktım arabaya. İlkinin işık oranı biraz daha düşük ve kapı altı-bagaj yerine oturmuyor. Zorladım sigortayı yakmıştım. İkincisi hem ışık vermesi daha iyi ve diğerine göre daha kolay takılıyor. Yaklaşık iki aydır kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim.

Hocam takması zor oldu mu kolay mı? Aldım ama kendim takabilir miyim?

n11.com'dan HONDA CİVİC 2016-2018 FC5 LED İÇ AYDINLATMA TAKIMI seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
https://urun.n11.com/diger/honda-civic-2016-2018-fc5-led-ic-aydinlatma-takimi-P198068974

Bu ürünün fiyatı uygunmudur? Aliexpressten almayı düşündüm de ölçüyü bilemediğinden almadım. Ölçü vs. bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Fiyatı uygun. Çinde de zaten 45 55 TL arası. Bende almayi dusunuyorum.

Hocam takması zor oldu mu kolay mı? Aldım ama kendim takabilir miyim?

Kendiniz takabilirsiniz, az bi uğraş ve dikkat ile yapılabilir. Ben takmadan önce internette videolarını bol bol izledim. Ne taraflarından bastırınca çıkıyor, damak kısımları nerede diye dikkatle izleyip yaptım. Kapı altları ve bagaj zorlayacak gibi oldu ama yerini öğrenince rahatça çıkıyor. Çok fazla zorlanmadan çıkıyor, siz zorlanırsanız eğer, bir yerde yanlışlık yapmışsınızdır. O yüzden fazla zorlayıp bi lamba için de kapakları kırmayın. Siz de önce bir kaç videoyu kesinlikle izleyin ondan sonra takın.
İkinci nokta: led lambalar bir yönlü çalışıyor. Yani bi taraf çalışmazsa döndürüp diğer tarafını denemelisiniz.
Üçüncü nokta: bagaj lambasını değiştirirken ilk led lambası sığmamıştı. Bastırayım dedim o anda şase yaptı, sigorta attı.
Size tavsiyen kapı altlarını ve bagajı da değiştirecekseniz, sigortayı çıkartın (kaput içinde-en alttın bi üstünde olan 7.5 amperlik), lambayı öyle takın derim. Honda'nın sigortası zor bulunur.

Aracınız
Civic FC5 2018
Kendiniz takabilirsiniz, az bi uğraş ve dikkat ile yapılabilir. Ben takmadan önce internette videolarını bol bol izledim. Ne taraflarından bastırınca çıkıyor, damak kısımları nerede diye dikkatle izleyip yaptım. Kapı altları ve bagaj zorlayacak gibi oldu ama yerini öğrenince rahatça çıkıyor. Çok fazla zorlanmadan çıkıyor, siz zorlanırsanız eğer, bir yerde yanlışlık yapmışsınızdır. O yüzden fazla zorlayıp bi lamba için de kapakları kırmayın. Siz de önce bir kaç videoyu kesinlikle izleyin ondan sonra takın.
İkinci nokta: led lambalar bir yönlü çalışıyor. Yani bi taraf çalışmazsa döndürüp diğer tarafını denemelisiniz.
Üçüncü nokta: bagaj lambasını değiştirirken ilk led lambası sığmamıştı. Bastırayım dedim o anda şase yaptı, sigorta attı.
Size tavsiyen kapı altlarını ve bagajı da değiştirecekseniz, sigortayı çıkartın (kaput içinde-en alttın bi üstünde olan 7.5 amperlik), lambayı öyle takın derim. Honda'nın sigortası zor bulunur.

Cevap için teşekkürler peki bütün her yere uydu mu makyaj aynasına mı uymuyır sadece?

IMG_1868.JPGIMG_1867.JPG
İlk fotoğraftaki LED'ler makyaj aynasına sadece
Diğer LED'ler kapı altları-bagaj-araç içi ön arka aydınlatma ve torpido ışıklarına uyuyor.

Türkiye'de satanlarda buradan alıyor sonra 10 katı fiyatına satıyorlar. Yerli olsa, az pahalı da olsa buradan alacam da bulamadım öylesini de. En fazla 1 ay beklersiniz ama aynı ürün gelir
Lambanın acelesi olmaz alın bekleyin derim.
Sigorta yanlışlıkla atarsa haber edin, telaş edecek birşey yok, onun da çözümünü söylerim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Türkiye'de satanlarda buradan alıyor sonra 10 katı fiyatına satıyorlar. Yerli olsa, az pahalı da olsa buradan alacam da bulamadım öylesini de. En fazla 1 ay beklersiniz ama aynı ürün gelir
Lambanın acelesi olmaz alın bekleyin derim.
Sigorta yanlışlıkla atarsa haber edin, telaş edecek birşey yok, onun da çözümünü söylerim.

Hocam taktım bir tek torpidodaki çıkmadı diğerleri tamam. Makyaj aynası için de siparişi bekliyorum.

İyi günlerde kullanın hocam. İnşallah hoşunuza gitmiştir. Ne çok ışık verip, gece sürerken ışıkları açtığınızda gözleri rahatsız ediyor ne de aydınlatma da yetersiz kalıyor.
Torpido kısmına en rahat değiştirdiğim olmuştu. Sizin niye çıkmadı ki. Üzerinde kapak da yoktu, çektiğinde gelmişti bendeki.
Kapı altlarını da değiştirdiniz mi?

Geri