FC5 içi ek saklama.. Sizce hangileri... Tavsiyeleriniz. Kullandıklarınız ve Kullanmak istedikleriniz?

Aracınız
Civic FC5 2020
Buna benzer epey malzeme olması hoşuma gitti. bardaklık yerine olanlarda vardı ama orda henüz bakmadım ama zaten içiçe geçmiş iki bardak varmış. Orası sanırım biçimsiz olur. Vitesin sağ ve sol tarafı için yapılmış olan 300 beğeni almış. Yani en çok onu beğenmişler. Linkteki fiyatlardan muhtemel çok daha ucuz satıcı da olabilir. Karar verince aramaya başlarım.

Ayrıca bu koltuk arkası için de bu ürün soğuk tutma özelliği iyi ama bu alt tarafında tuvalet kağıdı koyma yeri gibi biyer yapmışlar.. Bu bölüm hoşuma gitmedi. Daha kullanışlı dizayn görürseniz lütfen ekleyin.

Sizlerin kullandığı veya almak istediğiniz FC5 ile uyumlu araç içi saklamaları linkleri ile paylaşırsanız makbule geçer. Belki yerli üretim varsa daha da iyi olabilir
Teşekkürler

Aracınız
Diğer Markalar
bunlar çok önemli değil benim için ama koltuk altlarında çekmece şeklinde bir göz olsa idi çok iyi olurdu, eski 2007 model jettamda vardı çok işe yarıyordu, honda da sanırım böyle şeyler düşünülmemiş.

Aracınız
Civic FC5 2020
bunlar çok önemli değil benim için ama koltuk altlarında çekmece şeklinde bir göz olsa idi çok iyi olurdu, eski 2007 model jettamda vardı çok işe yarıyordu, honda da sanırım böyle şeyler düşünülmemiş.
bu tür malzemeleri eklerken benim için en önemli hava yastıkları ve güvenlik sistemlerinin etkilenmemesi.

Geri