Civic FC5 Fc5 için kaliteli paspas arayışı

Aracınız
Civic FC5 2018
merhabalar ben bu linkteki https://urun.gittigidiyor.com/otomob...lite-327761085 l.locker markalı ürünü aldım çok memnunum ön paspaslarda orjinaldeki gibi sabitleme delikleri mevcut bej rengi aldım gayet güzel uyumlu ve kaliteli

Hocam bende l.locker yada rizline düşünüyorum sizin sol ayak koyduğumuz yer bütün mü yoksa dil gibi mi duruyor arkada da zamanla kıvrılma oldumu resim paylaşabilirmisiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
82edcfe39d82f501385f8420619f9449.jpg

Bu ürünü nereden temin edebilirim

Aracınız
Civic FC5 2020
konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya yazıyorum, umarım doğru yapmışımdır.
Bayinin verdiği halı paspaslar kalitesiz, hele ki tutturma kulakçıkları çok kötü, kısa zamanda artık koparmı, kırılırmı belli değil.
Yetkili servisedeki kauçuk paspas çok kaliteli ama çok pahalı (268tl)
pisayadan kaliteli (havuzlu) kauçuk paspas temin eden var mı? bir de nereden temin ettiğini paylaşırsa çok iyi olur. paspasda kalite çok önemli
şöyle koku yapmayani havuzlu olanlardan.
İyiki bayiden almamışsınız, ben aldım pişman oldum, çünkü ayak dinlendirme yeri yok ve arka tarafında şaft üstü açık kalıyor, bence sahler araştırın

Ben de kauçuk paspas arıyorum.
Perflex alacaktım arkadaşın yorumunu görünce vazgeçtim, teşekkür ederim..
FB7 kasalarınkini kullansak olmaz mı acaba

Ben kullanıyorum güzel de oldu sadece fb7 bagaj açma ve benzin kapağı açma düğmelerinin olduğu alan boş kalıyor başka da bir sıkıntı yok

Geri