Civic FC5 FC5 JANT TAVSİYELERİ

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Cevaplar için teşekkür ediyorum ..

Son olarak ben bu 17 (235 45 17) jantları takarsam bana eksi yanları ne olur.
Ekli dosyayı görüntüle 262831

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Diğer konuda cevapladım.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2017
Teşekkürler, bir de Honda diğer markalar gibi fiyat farkı verip bir takım satsa iyi olacak. Saçma şekilde 17" jantları da veriyorlar, güya opsiyonel jant diye geçiyordu katalogta. Sanki yeni jant ve lastik almış gibi oluyoruz
Bu jant orjınal Honda jantı olduguna emın mısınız bu replika jant

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Yani :) katalogda olan ve de bayiden aldığımız jant, katolağa replika koyup satmışlarsa olabilr :) Daha kötüsü epey de para tutmuştu :)
Hocam jantın içinde Honda yazıyor mu yazıyorsa orjınal yazmıyor ise çakma jant CMS yazıyor dur hondaya zaten CMS üretiyor ama CMS alırsan üç lira CMS üretimi Honda logolo aynı jant 6 lira oluyor onun ıcın sordum bu jantlar ama Honda üretimi değilmiş gibi maalesef

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Jantlar dediğim gibi katalog jantI ve sıfır araç alınırken ısmarlandı, yukarıda da screenshot koydum katalogtan. CMS'nin de olduğunu sanmıyorum, depolarında olmadığı için 1 ay beklemiştik. 10 sene Mercedes R&D'de çalıştım Almanya'da, bir çok kompnent tedarikçilerde üretilir, tabii ki OEM gereksinimlerini ve speklerine göre.
"apollon civic" diye aratınca çıkıyor, anlamısz pahalı olduğu için de herhalde kimse almamıştır Türkiye'de bir kaç kişi dışında ya da Honda Türkiye bize orijinal OEM jantı diye yan sanayi jant satıp kandırıdı :)

Son düzenleme:
Geri