Fc5 kalkışta tıkırtı sesi

Arkadaşlar selam ben de 2018 eco executive aldım araç 33 binde. Araçla ilk kalkışlarda veya seyir halindeyken ışıklarda durdum diyelim tekrar hareket ettiğimde sağ taraftan bir tıkırtı sesi geliyor araç hızlanınca geçiyor. Servise uğradım sağ ön sütundan olduğunu belirtip izalasyon yapıp beni gönderdiler yaklaşık 10 km boyunca ses kesildi fakat sonrasında ses tekrar etmeye başladı. Bu sorunu yaşayan,bilgisi olanlar varsa benimle paylaşırsanız sevinirim.. Kazasız belasız sürüler

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Kardesim ayni ses benim aracta da var. Sag taraftan geliyor ses ama ben yaptirmadim daha havalarin isinmasini bekleyecegim cunku havalar sogukken arabada bu tip sesler artiyor. Sana yapilan islemi ne kadar surede yaptilar?

Yaklaşık 20dk sürdü sütun iç tarafında ki kaplamayı söküp izalasyon malzemesi koydular. Ustalara bu problemle gelen oluyor mu diye Sorduğumda satılan araçların %90'ında bu şekilde ses problemiyle gelenler olduğunu belirttiler. Ben tekrar gideceğim servise. Ayrıntıları paylaşırım
Kardesim ayni ses benim aracta da var. Sag taraftan geliyor ses ama ben yaptirmadim daha havalarin isinmasini bekleyecegim cunku havalar sogukken arabada bu tip sesler artiyor. Sana yapilan islemi ne kadar surede yaptilar?

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Alp kardeşim aracım 2020 civic fc 5 bende de aynı sorun aynı ses var. Ornek veriyorum ışıktan kalkarken sağ tarafdan böyle bir gıcırdı sesi geliyor araç hızlanınca geçiyor. Araç daha 2500 km de seyir halinde iken ses felan yok ama kalkışda cokk kısa süreliğine bu ses geliyor.
Servise gidip geldiğinde sorun giderildi mi ?

Alp kardeşim aracım 2020 civic fc 5 bende de aynı sorun aynı ses var. Ornek veriyorum ışıktan kalkarken sağ tarafdan böyle bir gıcırdı sesi geliyor araç hızlanınca geçiyor. Araç daha 2500 km de seyir halinde iken ses felan yok ama kalkışda cokk kısa süreliğine bu ses geliyor.
Servise gidip geldiğinde sorun giderildi mi ?
Selam.. Vallahi dostum en son arka plakalığın altına sünger yerleştirip plakalığı saglamlaştırdılar ses kesildi. Sanırım gaza bastığımda plakalık titreme yapıyor ve içeri tikirti sesi geliyordu. Fakat öncesinde ön cam sağ sütunu açıp icerisine izolasyon malzemesi eklemişlerdi kronik bu ses buradan geliyor diye bilgin olsun

SM-N770F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri