Civic FC5 Fc5 Kasa Civic Kasko ve Sigorta Ücretlerini Paylaşın Lütfen

29 Kasımda sıfır araç aldım. Civic Eco Elegane.
Yaş 30 / Ehliyet 10 yıllık. / 3. aracım / 4 yıldır kendime ait araç kullanıyorum / Kazam yok.
Güneş Sigorta.
2250 TL tuttu kaskom.
Biraz yüksek buldum itiraz ettim ama normal olduğunu söyledi sigorta şirketi. :(

Son düzenleme:
ben de vakıfbank kredisiyle aldım. vakıfbank güneş sigorta ile anlaşmalı olduğu için kaskoyu güneş sigorta yaptı. 3000 tl civarı fiyat çıkardılar. kredi bitince kasko için sağa sola bakarız artık;) trafik sigortası da 1186 tuttu. ocak ayında da mtv var ;( başka ödeme yapacağımız yer var mı
29 Kasımda sıfır araç aldım. Civic Eco Elegane.
Yaş 30 / Ehliyet 10 yıllık. / 3. aracım / 4 yıldır kendime ait araç kullanıyorum / Kazam yok.
Güneş Sigorta.
2250 TL tuttu kaskom.
Biraz yüksek buldum itiraz ettim ama normal olduğunu söyledi sigorta şirketi. :(

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ben de vakıfbank kredisiyle aldım. vakıfbank güneş sigorta ile anlaşmalı olduğu için kaskoyu güneş sigorta yaptı. 3000 tl civarı fiyat çıkardılar. kredi bitince kasko için sağa sola bakarız artık;) trafik sigortası da 1186 tuttu. ocak ayında da mtv var ;( başka ödeme yapacağımız yer var mı

Aracınız hayırlı olsun.
Kaskonuz için geçmiş olsun diyeyim. Aynı durumdayız mecburen yaptırdık. :) İtiraz sürecinde ek bir bilgi edindim. Güneş sigorta bana sormadan kasko içerisinde "hasarsızlık koruma teminatı" yapmış ben onu iptal ettirdim. 171 TL ordan iade aldım.
Kasko ücretleri yüksek seneye umarım tatmin edici bir oranda düşer.
Ocakta vergi evet...
Işin tek olumlu ve bizi mutlu eden tarafı bir civic sahibi olmuş olmamız sanırım :)

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Valla sorma haci ya hep verıoz zaten

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yeni 2019 fc5 araç aldım vakıfbank devlet destekli kredi ile güneş sigortadan kaskoyu zorunlu tuttular.
Güneş sigorta kasko 3608 TL ?‍♂️
Sigorta 1040 tl
Hocam arabaniz hayirli olsun güle güle kullanın inşallah devlet destekli krediyi kaç para çektiniz oran neydi ve maksimum ne kadar çekebiliriz ?

hocam ben vakıfbanktan kullandım. 116 bin tlye kadar kredi veriyorlar. kredi oranları vadeye göre değişiyor.
18 ay 0.70
24 ay 0.74
30 ay 0.80
36 ay 0.84
.......
60 ay 1.05 diye biter.
350 tl dosya masrafı var.
hayat sigortası yaşınıza göre farklı fiyat çıkıyor. bana direttiler illa hayat sigortası olmalı diye. 3000 tl fiyat çıkardılar. ben kredi kullanmaktan vazgeçtim dedim. iki gün sonra aradılar genel merkez ile konuştuk hayat sigortası zorunlu değil sadece kasko zorunlu dediler. tamam dedim gittim krediyi 36 ay vade 0.84ten kullandım.
şu bir gerçek ki bu şartlarda uygun kredi daha önce hiç verilmedi.
Allah bu güzel ülkeme devletime zeval vermesin...

hocam ben vakıfbanktan kullandım. 116 bin tlye kadar kredi veriyorlar. kredi oranları vadeye göre değişiyor.
18 ay 0.70
24 ay 0.74
30 ay 0.80
36 ay 0.84
.......
60 ay 1.05 diye biter.
350 tl dosya masrafı var.
hayat sigortası yaşınıza göre farklı fiyat çıkıyor. bana direttiler illa hayat sigortası olmalı diye. 3000 tl fiyat çıkardılar. ben kredi kullanmaktan vazgeçtim dedim. iki gün sonra aradılar genel merkez ile konuştuk hayat sigortası zorunlu değil sadece kasko zorunlu dediler. tamam dedim gittim krediyi 36 ay vade 0.84ten kullandım.
şu bir gerçek ki bu şartlarda uygun kredi daha önce hiç verilmedi.
Allah bu güzel ülkeme devletime zeval vermesin...

İhtiyaç kredisi mi tasıt kredisi mi cektiniz .

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Haklisiniz hocam bakalim bende bankayla görüşecem o fiyatlarda kredi alirsam almayi düşünüyorum güle güle kullanin

Geri