Civic FC5 Fc5 Kasa Civic Kasko ve Sigorta Ücretlerini Paylaşın Lütfen

Baya iyimiş bu Allianz sigorta ya bende sorayım . Bu arada arac nedir hocam.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Düzenledim hocam mesajı 2020 fc5 :)
Ayrıca allianz alman firmasıymış sağlam yani quick daha 2 3 sene olmuş sektöre gireli kasko daha önemli dedim sigortayı çok sallamadım açıkcası

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2019 Eco Elegance;
Trafik sigortası, 536 TL Ethica sigorta
Kasko, 1616 TL Aksigorta

Bu kasko değerlerini ölçmek bir kıstas değil. Zira adamın birisi imm yi 50 bin giriyor bir tanesi 250 bin. En basitinden 1150 çakan (%60 indirimli) çıkan kaskomun teminatlarını yükselterek 1512 liraya yükselttim. Firma aynı kaldı fiyat yükseldi. Özetle ne kadar ekmek o kadar köfte arkadaşlar

Bu kasko değerlerini ölçmek bir kıstas değil. Zira adamın birisi imm yi 50 bin giriyor bir tanesi 250 bin. En basitinden 1150 çakan (%60 indirimli) çıkan kaskomun teminatlarını yükselterek 1512 liraya yükselttim. Firma aynı kaldı fiyat yükseldi. Özetle ne kadar ekmek o kadar köfte arkadaşlar

İmm nedir hocam.

Ne kadar ekmek o kadar köfte kısmına katılıyorum. Kasko işi geniş bir ürün ve birçok olayı kapsıyor ve kapsamıyor .
Kapsamıyor tarafındaki olayları kapsatmak içinde para ya başvurmak gerekıyor

İmm nedir hocam.

Ne kadar ekmek o kadar köfte kısmına katılıyorum. Kasko işi geniş bir ürün ve birçok olayı kapsıyor ve kapsamıyor .
Kapsamıyor tarafındaki olayları kapsatmak içinde para ya başvurmak gerekıyor

İhtiyari Mali Mesuliyet.

Diyelim ki Bir Honda CR-V'ye çaptın ve aracı pert ettin. Sigortan 78 bin TL'sini karşıladı. Kalan kısmı kaskonun İMM sinden karşılanır. İMM bedelin yeterli gelmezse senin cebinden çıkar.

İhtiyari Mali Mesuliyet.

Diyelim ki Bir Honda CR-V'ye çaptın ve aracı pert ettin. Sigortan 78 bin TL'sini karşıladı. Kalan kısmı kaskonun İMM sinden karşılanır. İMM bedelin yeterli gelmezse senin cebinden çıkar.
Teşekkürler hocam

İhtiyari Mali Mesuliyet.

Aynen katılıyorum bende bu yüzden imm değerini 1milyon yaptırdım gider porche ye falan çarparız normali ile arasında 150 tl fark vardı ne gereği var porche ler korksun şimdi benden :))

İMMyi yıllardır 500bin yaptırırım, bu yılda böyle yaptırdım ama yaptırdıktan sonra biraz düşününce 1-2 yıllık yeni bir Mercedes E veya BMW 5 serisine kazara yandan vurup pert etsem yetmeyeceğini farkettim. Seneye mümkünse limitsiz veya 1 milyonluk İMM yaptırmayı düşünüyorum ve herkese de bu şekilde yüksek iMM limitleri tavsiye ederim.

Geri