FC5 kasa sedan iç dizayn malzemeleri

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Çok şık olmuş gerçekten, iyi günlerde kullanın. Aynı 25 TL'lik kırmızı şeritlerden ben de yaptım arabaya, konsoldakiler fena durmuyor ama kapıya taktıklarım birkaç kez kapıyı açıp kapayınca zırt pırt atıyor sinir ediyor beni.
Anahtar kılıfını yurt dışından mı sipariş ettiniz Türkiye'den mi? Bilgilendirirseniz çok sevinirim. Tekrar iyi günlerde kullanın..

Benim aldığım yer burasıydı hatta fazladan 2 tane daha almıştım(toplam 4 tane) eskirse falan diye ama baya iyi kolay kolay eskimeyecek gibi.

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017

Hocam sana dediğim type r ön sis yanındaki slota ışık muhabbeti denk geldi instagramda

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018

Hocam sana dediğim type r ön sis yanındaki slota ışık muhabbeti denk geldi instagramda

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederim bi sorayım nedir ne değildir.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
rica ederim.
Aslında inceleyince ürünü kendin 4 er tane led alıp iyi bi elektrikçiye kendin bile yaptırabilirsin gibi.
Ben ilk zaman sis farının etrafında farklı bir uygulama var zannettim. Yandaki hava kanallarının içinde ledler takılmış. Beklediğim gibi olmasa da bi sormakta fayda var. Benim zannettiğim standart tamponlara eklenen sisler gibi birşey zannetim

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
251078

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Ürünler gelişmeler hakkında bilgilendirme;

Arkadaşlar ürünler hakkında kullanım sonrası bilgilendirmeler vermek istiyorum. Öncelikle iç mekana aldığım kırmızı çizgiler zamanla atıyor. Kapılar hele gününde atıyor. Bu nedenle herhangi bir yapışkan kullanmayacaksanız çok tavsiye etmiyorum.
Klima kontrolcüleri için aldığım kırmızı kapaklar sağlam sıkıntısız duruyor. Tavsiye ederim.
Anahtar kılıfından çok memnunun.

Ayrıca typer bodykit ve smoke stop lambaları için şunu belirteyim. Bendeki typer bodykit yüzde yüz oturmuyor. Far altlarında açıklıklar oluşuyor. İşin enteresan tarafı bazı orijinal civic tamponlarında da bu açıklıklar var. Bayide kendim baktım. Bazılarında ise Yok. Typer bodykit alırken buna dikkat edin. Ayrıca Smoke stop takımı için çok büyük bir sıkıntı var. Sonradan farkettim. Arka sis farı yok. Sis açınca herhangi bir yerde ışık yanmıyor arkada. Typer kit aldığım için piyasadaki tanpona takılan sis farları da bana uymuyor. Zaten uysa bile stoplarda sis farı olmadan muayeneden geçmez. Ha bende orijinalleri var muayeneye giderken değiştirebilirim ama bu konu önemli birşey.

İstanbul’da tanıdığı çok iyi bir kaportacı olan varsa şu ben ön tampona bir de o baksın. Yaklaşık 5 milimlik açıklık var belki bayi oturtamamıştır.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Ürünler gelişmeler hakkında bilgilendirme;

Arkadaşlar ürünler hakkında kullanım sonrası bilgilendirmeler vermek istiyorum. Öncelikle iç mekana aldığım kırmızı çizgiler zamanla atıyor. Kapılar hele gününde atıyor. Bu nedenle herhangi bir yapışkan kullanmayacaksanız çok tavsiye etmiyorum.
Klima kontrolcüleri için aldığım kırmızı kapaklar sağlam sıkıntısız duruyor. Tavsiye ederim.
Anahtar kılıfından çok memnunun.

Ayrıca typer bodykit ve smoke stop lambaları için şunu belirteyim. Bendeki typer bodykit yüzde yüz oturmuyor. Far altlarında açıklıklar oluşuyor. İşin enteresan tarafı bazı orijinal civic tamponlarında da bu açıklıklar var. Bayide kendim baktım. Bazılarında ise Yok. Typer bodykit alırken buna dikkat edin. Ayrıca Smoke stop takımı için çok büyük bir sıkıntı var. Sonradan farkettim. Arka sis farı yok. Sis açınca herhangi bir yerde ışık yanmıyor arkada. Typer kit aldığım için piyasadaki tanpona takılan sis farları da bana uymuyor. Zaten uysa bile stoplarda sis farı olmadan muayeneden geçmez. Ha bende orijinalleri var muayeneye giderken değiştirebilirim ama bu konu önemli birşey.

İstanbul’da tanıdığı çok iyi bir kaportacı olan varsa şu ben ön tampona bir de o baksın. Yaklaşık 5 milimlik açıklık var belki bayi oturtamamıştır.
Smoke stopları ben de düşünüyordum ama sis olmaması sıkıntı.

Bu arada son fotolara bakınca aracınıza güzel bi jant yakışır. Type R body kite bu jant gitmemiş :)

Geri