Fc5 Kendi kendine stop etme!!

Aracınız
Civic FC5 2018
Merheba aracım 3.000km de daha. 2018 fc5 eco elegance.
Aracı çalıştırdıktan birsüre sonra kendi kendine stop etti. Bu 2. Oluyor. Araç iki sürüşümde de lpg modundaydı. Econ kapalıydı. Neden oluyor daha önce başına gelen var mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız
Civic FC5 2018
Ben bayiden aracı alıp evin önüne park ederken geri viteste stop etmişti. Yeni olduğu için yapar dedim. Daha da yapmadı

Benmde geriye takınca oldu. Petrol ofisinden alıyorm sürekli acaba ondanmı oluyor anlamadım. Beklesemmi yakıt değiştirip yoksa servisi arayıp aracı versem mi

Aracınız
Civic FC5 2017
Benmde geriye takınca oldu. Petrol ofisinden alıyorm sürekli acaba ondanmı oluyor anlamadım. Beklesemmi yakıt değiştirip yoksa servisi arayıp aracı versem mi

bence servise git baksınlar. eğer lpg den kaynaklı değilde arabanın kendi beyninden kaynaklıysa arıza kaydı oluşmuştur beyinde. lpg den ise ondada oluşmuştur. bana kalırsa lpg ayarındandır ama en iyisi servise gidip cihaza bağlatmak. ne de olsa garantisi devam ediyordur

Aracınız
Civic FC5 2018
bence servise git baksınlar. eğer lpg den kaynaklı değilde arabanın kendi beyninden kaynaklıysa arıza kaydı oluşmuştur beyinde. lpg den ise ondada oluşmuştur. bana kalırsa lpg ayarındandır ama en iyisi servise gidip cihaza bağlatmak. ne de olsa garantisi devam ediyordur

Evet devam ediyor. O zaman ben yarın servisle görüşeyim. Teşekkürler

ywzckr

0
Merheba aracım 3.000km de daha. 2018 fc5 eco elegance.
Aracı çalıştırdıktan birsüre sonra kendi kendine stop etti. Bu 2. Oluyor. Araç iki sürüşümde de lpg modundaydı. Econ kapalıydı. Neden oluyor daha önce başına gelen var mı?

Arac otomatikte olsa geri vitese taktiginizda eger zorlanirsa stop etme ihtimali var. Ben deneyerek bulmustum egimli arazide aniden d den r ye geciste devir bayagi dusuyor siz de gaza hic dokunmazsaniz o devir dusmesinden stop ediyor. Deneyin bi oyleyse sorun yok denebilir. Ama rolanti 500 un de altina iniyorsa servise gidersiniz rolantiyi artirirlar duzelir.

Geri