fc5 klimadan ıslık sesi

Aracınız
Civic FC5 2018
merhaba bugün klimayı açtım videoda ki gibi ses geldi, polen filtresini değiştirdim kesilmedi, çokta soğutmuyor gibi geldi bana. sadece fanı açınca en yüksek kademede de bu sesi yapıyor neden olabilir?

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
merhaba bugün klimayı açtım videoda ki gibi ses geldi, polen filtresini değiştirdim kesilmedi, çokta soğutmuyor gibi geldi bana. sadece fanı açınca en yüksek kademede de bu sesi yapıyor neden olabilir?

1.Polen filtresi doğru ebat /uygun filtre mi?
2.Polen Filtresi yerine doğru yönde takılmamış veya rayından çıkmış, raya oturmamış olabilir..

Bende de fanı son seviye açınca yapmıştı.klimacı rayına oturtmamış ve fan motorunun üstüne koymuş filtreyi..torpidoyu söküp polen filtresine ulaştım ve filtreyi olması gereken yönde ve rayına oturttum....ses kesilmişti....denemek te fayda var...güzel sürüşler..

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2018
1.Polen filtresi doğru ebat /uygun filtre mi?
2.Polen Filtresi yerine doğru yönde takılmamış veya rayından çıkmış, raya oturmamış olabilir..

Bende de fanı son seviye açınca yapmıştı.klimacı rayına oturtmamış ve fan motorunun üstüne koymuş filtreyi..torpidoyu söküp polen filtresine ulaştım ve filtreyi olması gereken yönde ve rayına oturttum....ses kesilmişti....denemek te fayda var...güzel sürüşler..

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
filtre değiştirmeden öncede vardı filtre değiştikten sonrada var tekrar kontrol ettim filtre doğru yerleştirildi önceki orjinal filtre idi şimdikide mann filtre ama araca uygun modeli aldım.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Geri