FC5 Muayene Hk.

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
@ywzckr Hocam sizin muayene süresi 3 yıl olduğu için bu kartın olmama ihtimali yüksek. Bizim araçlar lpg sonradan takılmış gibi muamele gördüğü için bu kart mevcut.
Hocam ben bu haftasonu bornova tuvturke muayeneye gideceğim. 2017 model fc5 lpgli. Muayene için götürmem gereken ekstra bir belge var mı ilk defa lpgli araç muayenesine gideceğim pek bilgim yok.
Ruhsat,trafik sigortası ve lpg kartı var. Egzoz emisyonu orda hallediyorlar. Başka bir şey varsa söyler misiniz?

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar merhaba araç muayenede extra bu ışıklar sorun oluyormu bu şekilde muayeneye giren varmı teşekkürler20181128_072954.jpegIMG_20181115_102216_714.jpeg

FC5 Executive

Aracınız
Hocam ben bu haftasonu bornova tuvturke muayeneye gideceğim. 2017 model fc5 lpgli. Muayene için götürmem gereken ekstra bir belge var mı ilk defa lpgli araç muayenesine gideceğim pek bilgim yok.
Ruhsat,trafik sigortası ve lpg kartı var. Egzoz emisyonu orda hallediyorlar. Başka bir şey varsa söyler misiniz?
Ben gecenlerde gittim. Farkli olarak sadece lpg kapagini actirip gaz sizmasi var mi ona bakiyorlar giriste. Ekstra bir belge vs. goturmene gerek yok.

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Arkadaşlar cevap vermiş yazıldığı gibi direk gidebilirsiniz, egzoz muayenesi için muayene saatinden biraz daha erken gitmeniz yeterli.

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar cevap vermiş yazıldığı gibi direk gidebilirsiniz, egzoz muayenesi için muayene saatinden biraz daha erken gitmeniz yeterli.
Gectik muayeneden egzoz icin biraz daha erken gitmeliydim aklima takilan bir sey var yagmurdan gidip sormak istemedm. Lpg ruhsatnamesi ile ilgili hic islem yapmadilar o yesil kartta hala 2019 yaziyor. Muayene kagidi 2021. Ruhsatnameler gecersiz mi oluyo muayene sonrasi ?

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Gectik muayeneden egzoz icin biraz daha erken gitmeliydim aklima takilan bir sey var yagmurdan gidip sormak istemedm. Lpg ruhsatnamesi ile ilgili hic islem yapmadilar o yesil kartta hala 2019 yaziyor. Muayene kagidi 2021. Ruhsatnameler gecersiz mi oluyo muayene sonrasi ?

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Onu bende merak ediyorum.yesil kagitta sanirim sizdirmazlik raporu oluyor, bende ocak sonu bitis gorunuyor.bunu uzatmak icin sizdirmazlik raporu almamiz gerekiyor mu ? Arastirdigim kadariyla artik bu uygulamanin kaldirildigi yonunde

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Onu bende merak ediyorum.yesil kagitta sanirim sizdirmazlik raporu oluyor, bende ocak sonu bitis gorunuyor.bunu uzatmak icin sizdirmazlik raporu almamiz gerekiyor mu ? Arastirdigim kadariyla artik bu uygulamanin kaldirildigi yonunde

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eskiden agzos muayenelerinde yazılı bir kart verirlerdi 20 Aralıkta bende muayeneye götürdüm o yeşil kartı yırttı attı egzos muayenesi yapan kişi niye yırttın diye sorduğumda artık egzos muayeneleri sisteme kaydoluyor ve karta gerek yok dedi.Daha önceki diğer araçlarımın muayenesinde kırmızı bir muayene kartı verirlerdi onuda vermedi.Sitemede kayıt oldu diye biraz tereddüt ederek gittim muayeneye ( bu arada egzos muayenesini muayene istasyonunda yaptırmadım muayeneden bir gün önce LGP servisinde yaptırmıştım.) küçük bir kağıt verdi bilgiler yazılı olan.Ertesi gün muayene istasyonuna gittiğimde görevliye de sordum egzos muayenemde sıkıntı varmı diye dün yapılmış muayeneniz sıkıntı yok dedi.
Yani demem o ki artık o yazılı kartlara ihtiyaç kalmamış.Sistemde çıkıyor herşey. Şunu belirteyim benim araç ARALIK 2016 trafiğe çıkışlı çıkış tarihinden 2 yıl sonra girdim muayeneye tarafiğe çıkış tarihinden 3 yıl sonra muayeneye girecek araçlar konusunda bilgim yok ama aynıdır sonuçta sistem de kayıtlı herşey.

Geri