Civic FC5 Fc5 Multimedya Sistemi Hakkında

Aracınız
Civic FC5 2020
Abiler selam, fc5 aldım. Bayide arabanın her şeyini anlattılar lakin şu ekranı doğru düzgün anlatmadılar bende sormadım. Aha teyp müzik çalıyo dediler bende tamam dedim ve gittim. Şimdi kendime küfür ediyorum niye sormadın olum diye. Şimdi araç 2020 model exe plus. Yani full donanımlı, paketin ekranda bir farkı oluyor mu bilmiyorum. Benim telefon iphone apple carplay'i bağladım kablo ile. Şimdi benim öğrenmek istediğim ben bu ekranda video izlendiğini biliyorum. Fakat nasıl izleniyor nasıl yapılıyor bilmiyorum. Google'da arama yapıyorum civic'te video izleme diye herkes hareket halinde video izlemeyi çözdük ahaaa yüz yılın buluşu diye video çekmiş atmış. Yav abi bunun normalinde video nasıl izleniyor bana o lazım. Bir Allahın kuluda bunu çekmemiş. Ya da ben bulamadım. Rica etsem nasıl video izlerim anlatabilirmisiniz? :)

Özet : Youtube'a girip video izlemek istiyorum.

Ek soru : Telefon ekranını yansıtabiliyormuyuz?

Şimdiden Teşekkür ediyorum.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hocam bu konu size yardımcı olur diye düşünüyorum.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam bu konu size yardımcı olur diye düşünüyorum.

Reyis bunu böyle yapmak yerine daha kolay bir şekli yok mu telefon'u root'lu sanıyordum fakat değilmiş. Rootlamakta istemiyorum. Telefonda ki video'ları vs youtube'a dururken yani giderken değil rahatça izleyemiyormuyuz? Honda'nın buna app çıkarması lazımdı, olmadığını görünce çok şaşırdım.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Reyis bunu böyle yapmak yerine daha kolay bir şekli yok mu telefon'u root'lu sanıyordum fakat değilmiş. Rootlamakta istemiyorum. Telefonda ki video'ları vs youtube'a dururken yani giderken değil rahatça izleyemiyormuyuz? Honda'nın buna app çıkarması lazımdı, olmadığını görünce çok şaşırdım.
Forumda hep bu tarz yol izlendiğini gördüm. Başka bir yolu var mı bilmiyorum.

Son düzenleme:

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Abiler selam, fc5 aldım. Bayide arabanın her şeyini anlattılar lakin şu ekranı doğru düzgün anlatmadılar bende sormadım. Aha teyp müzik çalıyo dediler bende tamam dedim ve gittim. Şimdi kendime küfür ediyorum niye sormadın olum diye. Şimdi araç 2020 model exe plus. Yani full donanımlı, paketin ekranda bir farkı oluyor mu bilmiyorum. Benim telefon iphone apple carplay'i bağladım kablo ile. Şimdi benim öğrenmek istediğim ben bu ekranda video izlendiğini biliyorum. Fakat nasıl izleniyor nasıl yapılıyor bilmiyorum. Google'da arama yapıyorum civic'te video izleme diye herkes hareket halinde video izlemeyi çözdük ahaaa yüz yılın buluşu diye video çekmiş atmış. Yav abi bunun normalinde video nasıl izleniyor bana o lazım. Bir Allahın kuluda bunu çekmemiş. Ya da ben bulamadım. Rica etsem nasıl video izlerim anlatabilirmisiniz? :)

Özet : Youtube'a girip video izlemek istiyorum.

Ek soru : Telefon ekranını yansıtabiliyormuyuz?

Şimdiden Teşekkür ediyorum.
YouTube izlemek istiyorsanız multimediaya root atmalısınız. Aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz. Başka çaresi yok.
https://www.civictr.com/threads/civic-fc5-hareket-halinde-video-oynatma.5140/page-21#post-331471

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar FC5 lerde flashtan müzik dinlerken şarkıyı ileri geri saramıyor muyuz bir türlü beceremedim olmuyor demeyin nolur :D

CPH1951 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar FC5 lerde flashtan müzik dinlerken şarkıyı ileri geri saramıyor muyuz bir türlü beceremedim olmuyor demeyin nolur :D

Şarkının ilerleme çubuğu da yok yanlış hatırlamıyorsam. Fakat rootlayıp istediğin müzikçaları kurabilirsin iler geri sarma parmak harekeityle şarkı atlama klasör atlama yapabilirsiniz. Poweramp kullanabilirsiniz mesela

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Honda mühendisleri yazılım yaparken wc demiydiler acaba bu kadar basit ayrıntılarI koymamışlar.

Aracınız
Civic FC5 2020

Hocam en sağda şarkı atlatma tuşuna uzunca basarsanız o ileri sarıyor şarkıyı

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam en sağda şarkı atlatma tuşuna uzunca basarsanız o ileri sarıyor şarkıyı

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu cevabı yazarak Fc5'in multimediyası hakkındaki umutlarımı yeşerttiniz ?

Geri