Fc5 multimedya telefon rehberl

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar merhaba
FC5 arabam için telefonumu bluetoothdan bağlantı yaptım.
Benim telefonumda hem sim kart da numaralar var hem de Gmail üzerinde var
Sadece sim kart daki numaralari ekranda görmek istiyorum.fakat bir türlü beceremedim
Tüm numaralar olduğunda hafıza yetersiz diyor,nasıl yapıldığını bilen var mi?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız hangi donanım paketi?

Aracınız
Civic FC5 2019
benim aracmda 2019 eco exe ve bende gmail üzerinden kullanıyorum telefon rehberimi aracıma bağladığımda böyle bir sorun ile karşılaşmadım hafıza yetersiz diye.
Araç ayarlarından rehber görüntüleme kısmı varmı diye baktınız mı?
Ayrıca telefondan rehber ayarlarına girdiğniz zaman görüntülecek kişiler bölümünü sadece sim kart yaparsanız bu sorun olmayacaktır ama o esnada ise gmail üzerindeki numaraları göremezsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2020
Cevabınız için teşekkür ederim.
Daha detaylı anlatayım.
Benim telefonumda 2 farklı kaynak var. Bazı kişileri simkart da tutuyorum, bazı kişileri ise Gmail tutuyorum.
Telefonda görüntüleme seçeneklerinden sim kart ve Gmail i seçip, arabaya bağladığımda aktarılırken hata veriyor yeterli yer yok diye.
Bende sadece sim kart görüntüleyip aktardığımda ise simkart kayıtlarını alamıyor 3 5 kişinin kaydını alıyor ve bu kişiler arasında Gmail de olanlar da var. Ayarlar kısmına bakacağım yine, sizin bakmamı önerdiğiniz bir ayar var mıdır?

Aracınız
Civic FC5 2019
Cevabınız için teşekkür ederim.
Daha detaylı anlatayım.
Benim telefonumda 2 farklı kaynak var. Bazı kişileri simkart da tutuyorum, bazı kişileri ise Gmail tutuyorum.
Telefonda görüntüleme seçeneklerinden sim kart ve Gmail i seçip, arabaya bağladığımda aktarılırken hata veriyor yeterli yer yok diye.
Bende sadece sim kart görüntüleyip aktardığımda ise simkart kayıtlarını alamıyor 3 5 kişinin kaydını alıyor ve bu kişiler arasında Gmail de olanlar da var. Ayarlar kısmına bakacağım yine, sizin bakmamı önerdiğiniz bir ayar var mıdır?
ilk başta hem sim kart hemde gmail aktarmaya çalıştıgınız için belki rehber listesi dolduğu için hata verebiliyordur diye düşünüyorum.
Birde şöyle deneyin derim.
araçtan telefon bilgilerinizi tamamen silin ve tekrar kurulum yapın fakat bu sefer kurulum yaparken rehber olarak birisi telefonda seçili kalsın
bu şekilde düzeleceğini düşünüyorum.
ama tekrar söylüyorum hem sim hem gmail numaralar fazla ise bu hataya yapıyordur diye düşünüyorum.
araçtan telefon sıfırlama çözüm olmazsa başka yöntemlere bakmak gerekecek.

Aracınız
Civic FC5 2020
2020 eco elegance aracımda telefon rehberi gözükmüyor bende. Tlf rehberi bolumune basiyorum ekranda arama yapiyor sonunda daha sonra tekrar deneyin uyarisi veriyor. Gecmis aramalarda ise arabayi kapatip acinca hersey siliniyor sil bastan oluyor. Varmidir bir çözüm?

Aracınız
Civic FC5 2020
Farklı bir telefonla deneyin

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Normal bir vatandaş gibi tek telefon kullanıyorum. mevcut telefonumda bu sorunu çözmem gerek.

Geri