FC5 On yolcu koltugu emniyet kemeri ikaz sesi ve lambasi

msgkcn

0
Merhaba arkadaslar,
Eski bir FB7 kullanicisi olarak aracdan cok memnun oldugumu belirtmek istiyorum ufak tefek sorunlar var ama kafama takmiyorum, aracin keyfini cikariyorum. Tabi bu arada aracla ilgili gordugum sorunlarida burada belirtmek ve cozumu var ise ogrenmek istiyorum.
Aracim fc5 excituve
1. On yolcu koltugu emniyet kemeri ikaz vermiyor, o koltuk da yolcu oturup oturmadigini arac nasil algilayor ve Allah korusun onden bir kaza esnasin da on yolcu koltugun da yolcu olmasa bile hava yastigini patlamasi yada patlamamasi kararini nasil veriyor.
2. Kasisler de ve cukurlar sanki amortisor takozlara vuruyormus gibi lok lok diye ses cikiyor bu problem ile karsilasan var mi varsa cozumu nedir.

Aracınız
Amortisor sorunu bir çok kiside var
Honda amortisorleri sert karakterli oluyor genelde.Bende vte2 2004 var aynı sorun bende de var bozuk yollarda sıkıntı yasaniuor vuruntu yapiyomus gibi sesler gelir

SM-J710GN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Normalde koltukta sensör olur ve ağırlıktan koltukta birinin oturduğunu anlar ancak bu araçta yok demekki.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaslar,
Eski bir FB7 kullanicisi olarak aracdan cok memnun oldugumu belirtmek istiyorum ufak tefek sorunlar var ama kafama takmiyorum, aracin keyfini cikariyorum. Tabi bu arada aracla ilgili gordugum sorunlarida burada belirtmek ve cozumu var ise ogrenmek istiyorum.
Aracim fc5 excituve
1. On yolcu koltugu emniyet kemeri ikaz vermiyor, o koltuk da yolcu oturup oturmadigini arac nasil algilayor ve Allah korusun onden bir kaza esnasin da on yolcu koltugun da yolcu olmasa bile hava yastigini patlamasi yada patlamamasi kararini nasil veriyor.
2. Kasisler de ve cukurlar sanki amortisor takozlara vuruyormus gibi lok lok diye ses cikiyor bu problem ile karsilasan var mi varsa cozumu nedir.

1. Fb7 de olan güzel bir özelliğin yeni kasa FC5 te olmamasına söylenecek çok şey var ama burası yeri değil :)

2. Amortisör ve yol tutuşu olarak bence bugüne kadar üretilmiş en iyi civic, sizin araçta problem olmasın bence fb7 den çok daha konforu.

msgkcn

0
Sanirim amartisor isini cozduk sagolsun servis de ki arkadaslar araci geldigi gibi 42psi basincli lastikler ile teslim etmisler, lastiklerin havasini 31 cekince ses duzeldi gibi .

Geri