Civic FC5 Fc5 otomatik kapı kilitleme

Aracınız
Civic FC5 2017
Buarada aynı konuda farklı bir sorun daha var. manuel olarak kapıları kilitlediğimizde arka kapılar içeriden açılmıyor. Sadece sürücü ve ön yolcu kapısı açılılabiliyor. Kapının kolu bir gün birinin elinde kalacak diye korkuyorum. :)
Çoçuklar dışarı cıkmasın diye işte

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
İyi de hocam zaten çocuk kilidi diye bir şey var.

Aracınız
Civic FC5 2020
Fabrika düğmelerin olduğu kısma kullanıcılar modül takar onlara hazırlık yapalım diye koymamış ki zaten hocam.
Her parçanın elektrik aldığı gibi orası da sıradan soketlerden birisi.
Bu tarz retrofit denilebilecek ürünler sonradan oraya göre yapılıyor.
Bu arada modülle ilgili bir reklam anlaşmam vs yok her seferinde para verip taktırıyorum bende
Tercih meselesi diyelim güvenli olmadığını düşünüyorsanız takmazsınız :)
Nasil açılıyor kapı kilidli haldeyken sıkışırsa nasıl acıcak
Bence maliyetten kıssaydı cam acma kapama dumelerının oraya onuda koymazdı.

'?? ??? ????. (??????)
'?? ??? ???. ??-? ?-???? (?????)
'?? ??? ????. ?-???? (?????)

Aracınız
Civic FC5 2017
Fabrika düğmelerin olduğu kısma kullanıcılar modül takar onlara hazırlık yapalım diye koymamış ki zaten hocam.
Her parçanın elektrik aldığı gibi orası da sıradan soketlerden birisi.
Bu tarz retrofit denilebilecek ürünler sonradan oraya göre yapılıyor.
Bu arada modülle ilgili bir reklam anlaşmam vs yok her seferinde para verip taktırıyorum bende
Tercih meselesi diyelim güvenli olmadığını düşünüyorsanız takmazsınız :)

'?? ??? ????. (??????)
'?? ??? ???. ??-? ?-???? (?????)
'?? ??? ????. ?-???? (?????)
Hocam öle dıyorsunuzda bence risk oluşturabilecek parcaları kullanıcı sorumluluğuna bırakıyor kullanıcı isterse takıyor... Kaza sonrası da vay efendım bu kapı neden acılmadı gibisinden karsılasmamak sebebi ile ...

Aracınız
Civic FC5 2019
Merjana merhaba arkadaşlar Ben geçen hafta 2.el fc5 aracımı yeni satın aldım merak ettiğim için izmit te yetkili servisine gitmiştim geçmişini sorgulamak için orada bu ayna kapatma modülünü sordum kendileri takıyorlarmış ve şuan fiyat indirimde olduğu ve 2 sene garantili fiyatının 250tl indiğini söylediler fiyasa fiyatı ile hemen hemen aynı olduğuna kanaat getirdim ve taktırdım taktıedıktan sonra kapılarında belli bir km den sonra kapandığını farkettim bana şöyle bir artısı oldu servis taktığı için araç ile ilgili bir sorun olmayacağı ve garantisi..

SM-G970F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
merhaba kitapçıkta 15 km/s geçince otomatik kilitlenme diyor ama ben nasıl yapıldığını anlamadım
bilen varsa yardımcı olabilir mi?
maalesef ayna sunroof ve kapı kitleme durumu 2020 modellerinden itibaren ekledi honda. Önceki araçlarda bu özellikler maalesef bulunmuyor. Ben kendi aracıma serviste yaptırmak zorunda kaldım
link verdiğim örnektir piyasada ki fiyatları ortalama 250 TL civarında.
Ama sışarda yaptırmak istediğim zaman bayi aracı garanti dışı bırakıyor diye bende bakım sırasında serviste yaptırdım 400 TL.
150 TL aramadım bende aradaki farkı
Hem yan aynalar hemde kapılar açılıp kapanabiliyor bu ürünle.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merjana merhaba arkadaşlar Ben geçen hafta 2.el fc5 aracımı yeni satın aldım merak ettiğim için izmit te yetkili servisine gitmiştim geçmişini sorgulamak için orada bu ayna kapatma modülünü sordum kendileri takıyorlarmış ve şuan fiyat indirimde olduğu ve 2 sene garantili fiyatının 250tl indiğini söylediler fiyasa fiyatı ile hemen hemen aynı olduğuna kanaat getirdim ve taktırdım taktıedıktan sonra kapılarında belli bir km den sonra kapandığını farkettim bana şöyle bir artısı oldu servis taktığı için araç ile ilgili bir sorun olmayacağı ve garantisi..

SM-G970F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
normal şartlarda taktırdığınız modül ile araç hareket ettiği anda kapıların kitlenmesi lazım. Belli bir km gittiği zaman değil.

Aracınız
Civic FC5 2019
maalesef ayna sunroof ve kapı kitleme durumu 2020 modellerinden itibaren ekledi honda. Önceki araçlarda bu özellikler maalesef bulunmuyor. Ben kendi aracıma serviste yaptırmak zorunda kaldım
link verdiğim örnektir piyasada ki fiyatları ortalama 250 TL civarında.
Ama sışarda yaptırmak istediğim zaman bayi aracı garanti dışı bırakıyor diye bende bakım sırasında serviste yaptırdım 400 TL.
150 TL aramadım bende aradaki farkı
Hem yan aynalar hemde kapılar açılıp kapanabiliyor bu ürünle.

Ben de makyajlı elegance var ama o da hareket halinde otomatik kilitleme yapmıyor.Yeni modellerde olduğundan emin misiniz?Aktif etmenin bir yolu varsa iyi olur gerçekten.
Arabadan inince anahtarla camları ve sunroofu açabiliyorum ancak oto kilit yöntemini bulamadım.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben de makyajlı elegance var ama o da hareket halinde otomatik kilitleme yapmıyor.Yeni modellerde olduğundan emin misiniz?Aktif etmenin bir yolu varsa iyi olur gerçekten.
Arabadan inince anahtarla camları ve sunroofu açabiliyorum ancak oto kilit yöntemini bulamadım.
Bende 2019 exe eco var makyajsız olarak ve araçta aldiğimda modül yoktu. Dediğim gibi geçen gün serviste taktırdım modülü ve yan aynalar açma kapama sırasında kapanıp açılıyor ve araç hareket ettiği anda 1 2 mt sonra kapılar hemen kitleniyor

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri