Civic FC5 Fc5 Sanroof Trim Sesi Zırıltı

IMG_0196.JPG
Arkadaşlar 2019 exe aracımda sanroofda çok rahatsız edici trm sesi var dicem ama trim sesini geçti zırıltı var aşırı rahatsız edici derecede servise gitme imkanın yok şark görevindeyim bunu nasıl halledebilirim yapan uygulayan tavsiyesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? şimdiden teşekürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Ekli dosyayı görüntüle 257485
Arkadaşlar 2019 exe aracımda sanroofda çok rahatsız edici trm sesi var dicem ama trim sesini geçti zırıltı var aşırı rahatsız edici derecede servise gitme imkanın yok şark görevindeyim bunu nasıl halledebilirim yapan uygulayan tavsiyesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? şimdiden teşekürler

Ben fb7 de sanrufu yukarı açıp tavan arasından rayın devamına sıvı gres sıktım. Sprey şeklinde uygulaması kolay. Biraz azaldı ama hala bozuk yolda az az geliyor.

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Aynı sorun bende de vardı servise bakım zamanı söyledim. Sıvı tarzı bir şey sıktıklarını söylediler sunroof fitillerine ve yaklaşık 2 haftadır bir daha ses duymadım. Eğer tekrarlarsa gelin tekrar sıkarız dediler. Herhangi bir masraf durumu da söz konusu olmadı.

Aynı sorun bende de vardı servise bakım zamanı söyledim. Sıvı tarzı bir şey sıktıklarını söylediler sunroof fitillerine ve yaklaşık 2 haftadır bir daha ses duymadım. Eğer tekrarlarsa gelin tekrar sıkarız dediler. Herhangi bir masraf durumu da söz konusu olmadı.

Würthün silikon sprey var acaba ondan mı trim sesi için diye satılıyor internette

Aracınız
Honda CRV
Ben 2 ayda bir sıkıyorum wurth silikon ses yok ama yagmurdan sonra tabi gene olur sık sık sıkıp silmek gerek ayda bir 3 ayda bir

Geri