Fc5 silecek önerisi

Aracınız
Civic FC5 2019
İnce sırt mı normal sırt mı hocam lastikler?
N11 den aldım hocam 70cm silecek lastiği yazdım yorumları fazla olan silbak ve rainbow aldım eskisi kadar kaliteli değil ama idare edecez napalım. normalde aero twinin bile silecek lastiğinin yedeği var bosch refill yazarsanız google a site geliyor perakende satış yapmıyor bosch ama satan online yer ben bulamadım. Büyük şehirde olanlar bosch bayilerine bi bakabilir.
Hocam arabanın kullanım kitapçığında bile silecek lastiğinin yenilenmesi hakkında not düşmüş, eskidikçe yenileyin diye ama parça kodu vermemiş.

Lastik eskiyince üstündeki oejinali ben ters çevirmiştim geçen yıl bi 6 ay daha dayanıyor lastik öyle.

@Honda_Civic_ sileceği kaldır hocam araç yıkar gibi en üst noktasında lastiği 1cm hafif geri çekince boşluk göreceksin oradan dışarı çıkıyor hocam, aynı yerden de yeni lastiği takabilirsin. Yapamazsan video işine gireriz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben bir kere şok markette denk geldim boyutu uyuyordu sileceğin lastiğini çıkarıp gerisini attım araca taktım güzel oldu kış ayını çıkardı rahatça biraz ses başlayınca ters çevirdim 1 yıl götürdü toplamda 20 liraya hallettik

ywzckr

0
Ben bir kere şok markette denk geldim boyutu uyuyordu sileceğin lastiğini çıkarıp gerisini attım araca taktım güzel oldu kış ayını çıkardı rahatça biraz ses başlayınca ters çevirdim 1 yıl götürdü toplamda 20 liraya hallettik

Hocam marketler binlerce ürün aldığı için uyguna alıp uyguna satıyorlar marketteki ürünün en sağ yada en solunda lastik materyali yazıyor o kodu aratıp ingilizcen varsa o kod lastiğin hakkındaki yorumları okuyabilirsin lastik kalitesi 6 ay gidiyor diyorlarsa ters çevirip 9 ay sonra değişebilirsin. Ben aerotwinin lastik koduna kadar bulmuştum nalburcu arkadaiıma üyelik açtırıp ordan toptan 10-20 tane getirelim hepimizin araçları ben değişirim diye uğraştım ama sonuç alamadım bosch un sitesinden keşke perakende satış açsalar çok kolay ulaşırız aslında ama yok silecek mekanizması satmaya çalışıyorlar hep.
Bizim araçtaki ince sırt fakat telsiz model telsiz silecek lastiği modeli hiçbiyerde yok, o yüzden telli olanı alıp en dışını takmanız gerekli. Silmediği/atladığı alan olursa oraya süpürgeliğin üstüne elinizle bikaç saniye bastırırsanız düzelir.

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam marketler binlerce ürün aldığı için uyguna alıp uyguna satıyorlar marketteki ürünün en sağ yada en solunda lastik materyali yazıyor o kodu aratıp ingilizcen varsa o kod lastiğin hakkındaki yorumları okuyabilirsin lastik kalitesi 6 ay gidiyor diyorlarsa ters çevirip 9 ay sonra değişebilirsin. Ben aerotwinin lastik koduna kadar bulmuştum nalburcu arkadaiıma üyelik açtırıp ordan toptan 10-20 tane getirelim hepimizin araçları ben değişirim diye uğraştım ama sonuç alamadım bosch un sitesinden keşke perakende satış açsalar çok kolay ulaşırız aslında ama yok silecek mekanizması satmaya çalışıyorlar hep.
Bizim araçtaki ince sırt fakat telsiz model telsiz silecek lastiği modeli hiçbiyerde yok, o yüzden telli olanı alıp en dışını takmanız gerekli. Silmediği/atladığı alan olursa oraya süpürgeliğin üstüne elinizle bikaç saniye bastırırsanız düzelir.

Başkan yapamadim ya müsait bir zaman diliminde mitsuba nın lastiğini sokup takabılır mısın video eşliğinde

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
Başkan yapamadim ya müsait bir zaman diliminde mitsuba nın lastiğini sokup takabılır mısın video eşliğinde

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam fb7 çevremde yok olsa değişirdim,
Telli olan modeller ;

Telsiz olan modeller;

Bu videolarla deneyin isterseniz, 3. Videodaki fb7 ninki diye hatırlıyorum.

Geri