FC5 Şoför tarafından gelen trim sesi

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar selam fc5 aracımda şoför tarafında soldan zıngırtı şeklinde bir trim sesi geliyor ama ben tam olarak neresi olduğunu anlayamadım. Sizin başınıza geldi mi bu olay? Geldi ise bu ses tam olarak nerden geliyor ona göre servise yöneleceğim tam yerini tespit edince. İyi forumlarr

Arkadaşlar selam fc5 aracımda şoför tarafında soldan zıngırtı şeklinde bir trim sesi geliyor ama ben tam olarak neresi olduğunu anlayamadım. Sizin başınıza geldi mi bu olay? Geldi ise bu ses tam olarak nerden geliyor ona göre servise yöneleceğim tam yerini tespit edince. İyi forumlarr

Direk plastikleri bu şekilde ses çıkarabiliyor, servise sorunu belirtin direk ve göğüslük birleşimine ücretsiz yalıtım yapıyorlar.

Benim aracımda da vardı bu trim sesi.sonunda sesin nereden geldiğini dün tespit ettim. Galiba a sütunu olarak tabir edilen yerden yani göğüsün sağ ve sol tarafında bulunan direklerin her ikisinden de geliyor ses. Direktlerdeki plastik kisma elimle bastirdigimda ses kesiliyor. Servise göstereceğim. Artık servis nasıl halleder bilemiyorum.

SM-J530F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim aracımda da vardı bu trim sesi.sonunda sesin nereden geldiğini dün tespit ettim. Galiba a sütunu olarak tabir edilen yerden yani göğüsün sağ ve sol tarafında bulunan direklerin her ikisinden de geliyor ses. Direktlerdeki plastik kisma elimle bastirdigimda ses kesiliyor. Servise göstereceğim. Artık servis nasıl halleder bilemiyorum.

Bu ses bir çok araçta var, servisler bu konuda bilgi sahibi bir önceki mesajımda yazdığım gibi ücretsiz garantiden sorun çözülebiliyor.

Bende bugün yine duydum sesi sağ taraf zannedersem cama taş çarpması gibi kuvvetli bir ses çat diye daha öncede 2 3 kez duymuştum sizlerdede varmı böyle bir ses

Fc5 executive. ZEHİR

Tirim sesi ön direkler içindeki kobloların çarpması ile ve ön göğüsden geliyor aynı şekilde benim araçda da 18 model .servis ücretsiz yapacağını söyledi. Ama böyle bi araçda bunun olmasını beklemezdim.yine malzemeden çalmışlar sanırım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tirim sesi ön direkler içindeki kobloların çarpması ile ve ön göğüsden geliyor aynı şekilde benim araçda da 18 model .servis ücretsiz yapacağını söyledi. Ama böyle bi araçda bunun olmasını beklemezdim.yine malzemeden çalmışlar sanırım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aslinda bu trim seslerini fazla kafaya takmamak lazım. Benim için önemli olan motor ve şanzımanın sorunsuzluğudur. Bizi mutsuz edecek şeyler de iste burada yani motor veya şanzıman arizalandiginda başlar. Allahtan araçlarımızın motor ve şanzımanının kronik bir arızası yok.

Geri