FC5 Sonradan farkedilen bir durum

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracımda önceden typer spoiler vardı ve kısa zaman önce biraz açılma vardı altındada koruma folyosu vardı sökme kararı aldık ve spoileri söktük öncedende bu bölgeye kesinlikle dikkat etmedim yani hiç gözüme batmadı taki koruma folyosunuda söktükten sonra bahsettiğim typer spoilerin ayakları kesinlikle bu bölgeye basmıyor sağ sol olmak üzere işaretlediğim bölgelerde göçük veya tabiri caizse gamzelenme var bu konu hakkında görüşlerinizi almak istiyorum bahsettiğim bölge ile spoilerin hiç bir alakası yok birbirlerine çok uzak çoğunlukla farklı ışık açılarında belli oluyor karanlık veya farklı açıdan vuran güneşte
2019 Model

Ekli dosyalar

• PicsArt_08-18-08.03.02.jpg
    PicsArt_08-18-08.03.02.jpg
    72.9 KB · Görüntüleme: 106
Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam o bölgenin alt tarafında bagaj kapağının bağlantı noktaları var söylediğim gibi geriye doğru bir zorlama olabilir. Birde bagaj kapağının altındaki koruyucu keçe tarzı şeyi söküp o bölgeye bakmak lazım.

SM-J530F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
İki bölgeyede çarpması imkansız çünkü iki taraftada var
Bu yüzden dedim hocam. Simetrik gibi. Sanki uzun bir şeyi düşürmüş, iki ucu da ezmiş gibi.
Fabrikasyon olacağını sanmam, fabrika çıkışında direk göze batar,kontrolden geçiyor sonuçta. o da olmadı bayide kesin fark edilirdi. Size teslim edilirken bir kontrol daha yapılıyor.

Geri