Fc5 Spoiler sorunu

Herkese selamlar cumartesi günü teslim aldığım fc5 civic aracıma spor paket eklemiştim. Dün bagaj üstü spoilerin kenardan çıkmaya başladığını gördüm servise götürdüğümde işlemi baştan yaptılar ama bugün yine aynı her iki uçtan çıkmaya başladığını fark ettim nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz?

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 20336

Guest
Herkese selamlar cumartesi günü teslim aldığım fc5 civic aracıma spor paket eklemiştim. Dün bagaj üstü spoilerin kenardan çıkmaya başladığını gördüm servise götürdüğümde işlemi baştan yaptılar ama bugün yine aynı her iki uçtan çıkmaya başladığını fark ettim nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz?

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Spor paketi yetkili serviste yaptırdığınız için çözümü onların bulması gerektiğini düşünüyorum.
Tatlı dille maduriyetinizi dile getirip lütfen bu konu için beni tekrar servise getirmeyin diye de ekleyin.

Ayrıca işlem için serviste kayıt açtırmaya çalışın ve montaj sonrası iki kez daha spoilerin yerine tam yapışmaması nedeniyle servise geldiğiniz notunu da ekletmeye çalışın.

Spor paketi yetkili serviste yaptırdığınız için çözümü onların bulması gerektiğini düşünüyorum.
Tatlı dille maduriyetinizi dile getirip lütfen bu konu için beni tekrar servise getirmeyin diye de ekleyin.

Ayrıca işlem için serviste kayıt açtırmaya çalışın ve montaj sonrası iki kez daha spoilerin yerine tam yapışmaması nedeniyle servise geldiğiniz notunu da ekletmeye çalışın.
Servisle irtibata geçtim yarın yada cuma günü bidaha baştan yapılacak

Aracınız
Civic FB7 2014
Hangi servis bu bir spoileri bile takamiyor...

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
İşçilik de sıkıntı var servisle görüşün maduriyetinizi gidersinler bir şeyi yapıştırmak bu kadar zor olmamalı.

Dediklerine göre işçilikten çok kullandıkları malzemeden dolayı bu sorunun olduğunu söylediler 2-3 kişi daha aynı şikayetle gitmiş servise sipariş ettikleri malzeme gelince onla yapmayı deneyecekler. IMG_20190730_160911.jpeg

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Buna dayson silikon atılacak taş gibi olur.

Orta kısımlar çok iyi tutmuş uçlar biraz sıkıntılı bantları erken söktürdüler ondan olabilir mi diye düşünmedim değil

Aracınız
Civic FC5 2019
Birkaç gün önce arabayı yıkarken köpek balığı antenin sallandığını farkettim. Artık 10.000 bakımına giderken söyleyeceğim. Galiba Türkiye'de ki montaj ekibi beş para etmez.

Birkaç gün önce arabayı yıkarken köpek balığı antenin sallandığını farkettim. Artık 10.000 bakımına giderken söyleyeceğim. Galiba Türkiye'de ki montaj ekibi beş para etmez.
Yaptırdığıma bin pişman oldum desem yeridir ama onlar olmayınca da araba çok sade duruyor arabayı gösteriyor bi nevi

Geri