Civic FC5 Fc5 Tekleme ve titreme sorunu

Aracınız
Civic FC5 2017
Bütün HONDA sever arkadaşlara selamlar olsun. 2 ay önce 2017 FC5 Eco Exceutive paket bir araç aldım. Aracımdan çok çok memnunum fakat kafama takılan bazı sorular var sizlere sormak istiyorum öncelikle aracımda yokuş aşağı 80 90 inerken frene biraz sert dokununca bi pedala his geliyor bazen kalkışlarda bazen gaza yüklenip bırakınca tekrar gaza basınca sanki titreme tekleme gibi problem oluyor gibi geliyor problem LPG'de midir sizce yoksa CVT şanzıman da sorun olabilir mi ? aracım 40 binde henüz cvt şanzımanda bi problem olacağından korkuyorum açıkcası çünki maliyetleri yüksek diye duydum. yoksa lpg de mi sorun var aceba benzin de de kullandım fakat çok sürmedim sanki yapıyor gibi geldi bilgili arkadaşlar abiler cevaplarsa çok sevinirim.

Aracınız
Civic FC5 2017
Ben normal Drive modundayken oluyor mesela yüksek hızlara çıkıyorum devir yükseliyor bir anda bırakıyorum orda bi tekleme oluyor bıraktıktan sonra gaza dokununca öne doğru bi tekleme oluyor.

Aracınız
Benim de aynı sorun var. 2018 exutive paket. 44 binde. Daha önce rs vardı onda böyle bi sorun yoktu. Benim de epeydir aklıma takılıyor. Cvt kararsızlığı gibi geldi bana. Başka tecrübesi olan varsa bilgi paylaşımı yaparsa memnun olurum.

Geri