Fc5 ve Dolu yağışı?

Volkoo

0
Herkese iyi akşamlar malum havalarında etkisiyle dolu yağarsa benim gibi otoparkı olmayan araç sahipleri ne yapacağız. Şimdi kaporta malum hiç affetmez delik deşik eder. Hava durumundan baksak gösterir mi dolu yağışını? En azından önlem alabiliriz belki bilemedim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Herkese iyi akşamlar malüm havalarında etkisiyle dolu yağarsa benım gibi otoparkı olmayan araç sahıplerı ne yapacaz. Sımdı kaporta malum hıc affetmez delik deşik eder. Hava durumundan baksak gösterir mi dolu yağışını.en azından önlem alabiliriz belki bilemedim
Ben fb7 kasa aracımla seyir halindeyken yakalanmıştım fakat 5-10 iz harici kurtardım. Onlarıda boyasız çektirmiştim.
Yolda iken yakalanılırsa en kolay çözüm en yakın avm kapalı otoparkı, kapalı pazarlar, alt geçitler, ağaç altına saklanmak. Binadan kapalı yoksa bagajda her an hazır olmak üzere kalın kilim veya ucuzundan halı bekletmek şart. Yatay yüzeyler(tavan kaput bagaj) kapatılırsa yeterli. Şoför kapısını kapatırken bile sanruf çevresinin dalgalandığı yüzeyi korumak şart

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Volkoo

0
Peki arac park halindeyse ne yapacağız. Su dolu fileleri ile yarar mı arkadaşlar. Aracı kapının önünde doluya karşı önlemsiz bırakmak istemiyorum

Geri