FD 6 KASA GERİ VITES KAMERASI MONTAJ

eray

0
Ynt: FD 6 KASA GERİ VITES KAMERASI MONTAJ

Ynt: FD 6 KASA GERİ VITES KAMERASI MONTAJ

:d :d :d :d

Merhaba, Montajla alakalı soru sormak istiyorumda cevaplasanız sevinirim.Bildiğim kadarıyla TV anteni ve GPS antenide var bunlar soket yuvalarına takılıp cihazın arkasındamı bırakılıyor yoksa dışarı çıkartılıp biryeremi sabitleniyor. Teşekkürler

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba, Montajla alakalı soru sormak istiyorumda cevaplasanız sevinirim.Bildiğim kadarıyla TV anteni ve GPS antenide var bunlar soket yuvalarına takılıp cihazın arkasındamı bırakılıyor yoksa dışarı çıkartılıp biryeremi sabitleniyor. Teşekkürler

Merhaba,

Antenler cihazın arkasında bırakılmıyor, tv anteni direkten yukarı çıkarılarak camın üst kısmına yapıştırılıyor, gps anteni de cam il göğüslüğün kesiştiği köşede bırakılıyor.

Anladım kardeşim bi cihazda ben almayı düşünüyorumda alırsam büyük ihtimalle kendim monte edicem buyüzden bilgi almak istedim. Teşekkürler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Anladım kardeşim bi cihazda ben almayı düşünüyorumda alırsam büyük ihtimalle kendim monte edicem buyüzden bilgi almak istedim. Teşekkürler

Hocam, aldıktan sonra yerlerle ilgili elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız ;)

Aracınız
Civic FD6 2012
Arkadaslar fd6 icin geri gorus kamerasi bulamiyorum.plaka isigina takilmis olan kameram bozuldu ayni yere takilacak kamera onerisi olan varmi aranizda.tsk ederim.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri