Fd 6 kendi kendine korna çalıyor

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
bagaj ampülünüz çalışıyor mu? Bir de bu durumu sürekli mi yapıyor yoksa arada bir , belli periyodu olmadan asenkron mu gerçekleşmekte?

Aracınız
Fd 6 kendi kendine korna çalıyor

Bagaj ampülüne hiç dikkat etmedim bakıp burdan yazarın çalışıp çalışmadığını. Aynen arada bir yapıyor zamansız yani standart bi aralığı yok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda Müşteri Hzm leri ile görüştüm . Kumandadan kilitlerken sinyal kesilmiş olabilir bi baz istasyonu yakinindamisin falan sordu buda araç hırsızlık olabileceğini algılıyor ve alarim çalar dedi 4 yakarak .o gece aracı binanın farklı yerine park ettim sıkıntı çıkmadı. Sonra beni honda aradı bu sıkıntı tekrarlarsa illaki bi honda servisine göster dedi. Ben müsait zaman servise gitmeyi düşünüyorum

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda Müşteri Hzm leri ile görüştüm . Kumandadan kilitlerken sinyal kesilmiş olabilir bi baz istasyonu yakinindamisin falan sordu buda araç hırsızlık olabileceğini algılıyor ve alarim çalar dedi 4 yakarak .o gece aracı binanın farklı yerine park ettim sıkıntı çıkmadı. Sonra beni honda aradı bu sıkıntı tekrarlarsa illaki bi honda servisine göster dedi. Ben müsait zaman servise gitmeyi düşünüyorum

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bakalım uygun bi vaktim olursa ben de götürücem ama benim yakınımda baz istasyonu vs yok farklı yere çektim sadece okulun önünde yapıyor evin önünde yaşamadım böyle bişiyi acaba orda etkileyen bişi mi var ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri