FD6 Cyclone Multimedya ve Orijinal teyp

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok

Servisten aldığımız Cyclone multimedyayı takınca boşa çıkmıştı, yıllardır kutusunda sağlam bir şekilde duruyor. Herhangi bir sorunu yoktur.

Fiyat: 375-TL,

Şuan kullandığım Cyclone multimedyayı da almak isteyene verebilirim. Onun fiyatı da 800-TL

İkisini almak isteyene 1.000-TL'den verebilirim.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Cyclone multimedya için teknik detay ve foto paylaşabilir misiniz.

Genel Özellikler
  • 7 İnç dokunmatik TFT LCD 800x480 çözünürlük
  • 4 GB SD kart (navigasyon datası yüklü), USB girişi
  • Dvd, Divx, CD, müzik çalar; çok iyi bir görüntü kalitesinin yanında 5.1 ses sistemine uygundur.
  • Navigasyon datası olarak Türkiye'nin en kapsamlı navigasyon haritası kullanılmaktadır.
  • 24 FM/AM kanal hafızası ve RDS fonksiyonu
  • Handsfree bluetooth özelliğiyle sadece telefon aramalarının değil cep telefonunuzdaki müzikleri de aracınızın ses sisteminden dinleyebilirsiniz.
  • Bluetooth cihaz adı ve şifresi değişimi
  • Dual zone özelliği ile aracın ön kısmında navigasyon işlemi yapılırken koltuk arkası ekranlardan film seyredilebilir.
  • CAN (CONTROL AREA NETWORK) Uyum Protokolü: Ürün montajı tamamlandıktan sonra hiçbir ek uygulamaya gerek kalmadan, aracınız ile otomatik uyumlu olarak çalışmaya başlar. Araç direksiyonunda hazır bulunan direksiyon kumandası ile ürün fonksiyonlarını otomatik olarak ayarlayabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Dvd menüsüne istenilen logoyu ekleme, manuel geri görüş kamerasını çalştırabilme özellikleri eklenebilir.
  • Tv tuner ve anten sistemi
  • iPod arayüz
  • Lisans
  • Kablo
  • Geri görüş kamerası (CCD)
  • TPMS (Lastik Basınç Kontrolü): Opsiyonel

Teknik Özellikler

CPU: SiRF Prima 600Mhz İşlemci, Gelişmiş ARM 11 yapı
300 MHz DSP, Hızlı 3D Donanım: Gerçek 3D harita için Yüksek çözünürlüklü 3D grafikler.
DDR RAM: 128MB DDR-400MHz RAM çok fonksiyonlu işlem hızı
Dahili Hafıza: 128MB Nand Flash (Standart), 4GB'a kadar (Opsiyonel), şarkı, fotoğraf ve videoları SD kart, USB ve dâhili bellek arasında kopyalamanıza imkan sağlar.
USB Girişi: 2 Port mevcut, USB Mobile Hard Drive (exFAT, kapasite sınırı yok) desteği,
High-Speed USB 2.0: 480Mbps High Speed USB 2.0 Interface
Depolama Kartı: 4GB SD card (standart), 32GB’a yükseltilebilir (Opsiyonel)

Şuan ben iGo navigasyon ile kullanıyorum gayet hızlı ve başarılı. Fotoğrafları da akşam eklemeye çalışacağım.

Aracınız
Civic FB7 2012
375 lira için elden çıkarmayın.
İsterseniz orijinal fiyatlarını servise bir sorun. Ondan sonra muhtemelen vazgeçecek veya fiyatını satılamayacak seviyelere çekeceksiniz.
Bendeki modifiye multimedya ünite arıza yaptığında orijinali takmış ve göğsü delik şekilde kullanmak zorunda kalmamıştım.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
375 lira için elden çıkarmayın.
İsterseniz orijinal fiyatlarını servise bir sorun. Ondan sonra muhtemelen vazgeçecek veya fiyatını satılamayacak seviyelere çekeceksiniz.
Bendeki modifiye multimedya ünite arıza yaptığında orijinali takmış ve göğsü delik şekilde kullanmak zorunda kalmamıştım.

Haklısınız, yaklaşık 9 yıldır multimedyayı kullanıyoruz ve orijinali kutusunda duruyor. Çok şükür bir sorun yaşamadık bugüne kadar. Açıkçası ben de ikisini satıp Yeni nesil androidli modellerden almayı düşünüyordum.

Geri