Civic FD6 FD6 Dream Cruise Control ve F1 Vites Projesi(Tamamlandı)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bu durumu malesef anlatamıyoruz hocam. :)
Özel servislerle de çok görüştüm çözüm olmadı. Yetkili servise kalsak herşeyi değiştiriyor 40 bin fiyat çıkarıyor. :)
Benim bir arkadaşımda istediğin kasa fd6'sı vardı. Fakat sattı. Yoksa açıp bakardım. :(
Birde çıkma ecu satan yerler var. Bir ara iyi ecu aramıştım. Fakat satan kişi bilgili olmalı. Kodun açılımını tek tek bilecek. Yoksa sadece aynı numara ecu bakıyor. Alternatif olarak bir bilgiye sahip değiller. Bu yüzden yabancı sitelerin altına üstüne getirmiştim. :)

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Benim bir arkadaşımda istediğin kasa fd6'sı vardı. Fakat sattı. Yoksa açıp bakardım. :(
Birde çıkma ecu satan yerler var. Bir ara iyi ecu aramıştım. Fakat satan kişi bilgili olmalı. Kodun açılımını tek tek bilecek. Yoksa sadece aynı numara ecu bakıyor. Alternatif olarak bir bilgiye sahip değiller. Bu yüzden yabancı sitelerin altına üstüne getirmiştim. :)
Hocam benim bakmadigim yer kalmadı. Sıfır ecu almak ücret dolayısıyla zaten mantıksız. Mecbur çıkma eculara bakıyorum. Satanlar malesef bilgisiz elimizde ecu kodu olmayınca da manuel mi, otomatik mi, vsa li mi bilemiyoruz. Bildiğim iki ecu var birisi @Mehmet Mustafa hocamın verdiği 37820-RNJ-62 (0rh(-) zor bulunan kan gibi :) ) birisi de arkadaşta olan 37820-RNJ-T61. Hemen hemen tüm cikmacilari aradım bu eculardan bulamadım.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Hocam benim bakmadigim yer kalmadı. Sıfır ecu almak ücret dolayısıyla zaten mantıksız. Mecbur çıkma eculara bakıyorum. Satanlar malesef bilgisiz elimizde ecu kodu olmayınca da manuel mi, otomatik mi, vsa li mi bilemiyoruz. Bildiğim iki ecu var birisi @Mehmet Mustafa hocamın verdiği 37820-RNJ-62 (0rh(-) zor bulunan kan gibi :) ) birisi de arkadaşta olan 37820-RNJ-T61. Hemen hemen tüm cikmacilari aradım bu eculardan bulamadım.
Arkadaşlar elimde bu iki ECU kodu mevcut. Hemen hemen Honda üzerine tüm yedek parçacılarini aradım. Hiç birisinde yok. Kod olmadan da uygun ecu'yu bulamıyoruz. Fd6 kullanıcıları lütfen yardım edebilir mi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bugün arkadaştaki premium ecu'yu immo çiplerini değiştirerek taktım. Cruise control ve F1 vites kusursuz çalıştı. TR'de bir ilk mi acaba :)

Hocam gerçekten tebrik ederim :)
Azmettiniz ve başardınız :)

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız
Civic FD6 2009
Çok güzel olmuş, bizim bu özelliklere kavuşmamız için. Bir adet premium direksiyon ile premium ecuya ihtiyacımız var galiba. Yanlışmı anladım .

Geri