Civic FD6 Fd6 merkezi kilit kumandası ile bagaj açma

Aracınız
Herkese merhaba,

Honda fd6 kasa aracıma internetten almış olduğumuz kapı kilit motoru ve bagaj açma rolesi ile montajını gerçekleştirip, merkezi kilit kumandası ile bagajın açılmasını sağladık. Kumanda da kilit açma tuşuna bir kez basıldığında kapılar ikinci kez basıldığında ise bagaj kapağı açılıyor

Paylaştığım videoda elimden geldiğince montajı anlatmaya çalıştım. İleriki zamanlarda da bagaj kapağına piston bağlamayı düşünüyoruz. Kumandaya basıldığında bagaj kapağı tamamen açılacaktır. İleriki günlerde de bunun montaj ve çalışma videosunu paylaşacağım.

https://youtu.be/FI4XtleRkTA

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6631]fatiherhal[/MENTION] Güle güle kullanın paylaşım için teşekkürler.

Aracınız
[MENTION=6631]fatiherhal[/MENTION] slm arkadasım almıs oldugun urunlerın lınkını atabılırmısın ben o roleden bulamadım yardımcı olursan sevınırım

bende cam kaldırma modülü var camları indirmek için dört defa kapı açma tuşuna basmak gerekiyor. camları açmak için bastığımda bagaj da açılacak o zaman saçma olmaz mı kapı kilitleme tuşuna bağlasak sizce ne dersiniz

Aracınız
Civic FD6 2009
Konuyu patlatayım o zaman bende yapmak istiyorum N11 deki link ölmüş varmı link verebilecek arkadaş

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2007
Merhaba arkadasla bu fd6 aracima bende orjinal kumandadan bagaj açma yapmak istiyorum nasıl yapabilirim yardimci olurmusunuz?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FD6 2010
bu özellik butun fd6 larda yokmu.? benim aracım 2010 premium benim kumandada var ?

Geri