Fd6 silecek kullanıcı tavsiyesi

Aracınız
Civic FD6 2011
Merhabalar 2011 kasa fd6 aracıma orijinal sileceklerim eskidiği için değiştirmeyi düşünüyorum kullanıcı arkadaşlardan marka ve önerileri bekliyorum. Nereden temin edebiliriz teşekkürler şimdiden.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar 2011 kasa fd6 aracıma orijinal sileceklerim eskidiği için değiştirmeyi düşünüyorum kullanıcı arkadaşlardan marka ve önerileri bekliyorum. Nereden temin edebiliriz teşekkürler şimdiden.

Forumda sorunuz ile ilgili incelemeler mevcut arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
110-120 tl verip Bosch alıp 2-3 yıl max kullanacağına 30 tl ye inwells falan al her sene değiştir.

06 HONDA 2234

Aracınız
Doğru Bosch iki kalitesi var 110 ve 150 olan ben 150 olanı aldım daha önce o ucuz olanları alıp pişman oldum iyi silmez sürekli öter cıyak cıyak o sebeble Bosch aldım emin ol susuz çalıştır yinede ses yok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Alti üstü bir silecek arkadaslar. 25 tl ye aliyorum markasi falan belli degil. Eskiyince veya ses yapinca at gitsin.

SM-J530F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
bende bosh aerotwin almak için sanayiye gittiğimde camcı arkadaş rbw markasını önerdi, kendisi aynı zamanda bosh da satıyordu ama fiyat performans olarak rbw ye beni ikna etti,
tabi çiftinin 30 TL olması da bir faktör, yağmurda kullandım bir sıkıntı yaşamadım. Silecekler muz değil bu arada, muz sileceği çok kullanışlı bulmuyorum
sesde yapmadı, memnunum yani.

Aracınız
Civic FB7 2015
bende bosh aerotwin almak için sanayiye gittiğimde camcı arkadaş rbw markasını önerdi, kendisi aynı zamanda bosh da satıyordu ama fiyat performans olarak rbw ye beni ikna etti,
tabi çiftinin 30 TL olması da bir faktör, yağmurda kullandım bir sıkıntı yaşamadım. Silecekler muz değil bu arada, muz sileceği çok kullanışlı bulmuyorum
sesde yapmadı, memnunum yani.
Sanırım telli olan hibrit tip rbw silecekten almışsınız. Aynısından geçen yıl FB7 aracım için kullanmıştım. Silmesi fena değil ama bir süre sonra lastiği tutan tırnakları kırıldı ve telleri dışarı çıktı. Neredeyse camı çizecekti, şükür erken durdurdum sileceği. Bunu forumda daha önce de yazmıştım, başka bir arkadaş da başına geldiğini yazmıştı. Bu bakımdan dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
1.5 yıldır Bosch aerotwin kullanıyorum. Sulu veya susuz hiçbir şekilde ses ve atlama yok. Halen ilk günkü gibi. Tavsiye ederim.

Be yourself..

Geri