Fd6 silkeleme

Aracınız
Civic FD6 2010
Cümleten selamünaleyküm hayırlı geceler 2010 civic fd6 aracımda seyir halinde iken devir 2 civarında gaza yüklendiğim zaman ani bi silkeleme yapıp sonra hızlanmaya geçiyor tüp ayarını bujilerini değiştirmeme rağmen sorun devam ediyor yardımcı olursanız memnun olurum

Ahank

0
Aracınız
Benzin ve gaz filtrelerini değiştirmenizi öneririm .ayrıca aracı bı 100 km benzinde kullanın benzinin içine shellde opettde bpde satılan temizleyici katkılardan katin .birde öyle deneyin derim

Bir gün sordum James Bonda, hangisine benzer anakonda. Gel yavrum dedi bak bu Pejo bu da Honda, sence hangisine dedi sert bir tonda, “Eye of the tiger” çalıyordu fonda, tırstım birden ıslandı bizim pantolonda donda, sesim titreyerek dedim Honda. Dedi anladın sende sonunda Tabii ki Honda…

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Cümleten selamünaleyküm hayırlı geceler 2010 civic fd6 aracımda seyir halinde iken devir 2 civarında gaza yüklendiğim zaman ani bi silkeleme yapıp sonra hızlanmaya geçiyor tüp ayarını bujilerini değiştirmeme rağmen sorun devam ediyor yardımcı olursanız memnun olurum
Öncelikle sorunu benzinde de yapıyor mu? yoksa sadece LPGde mi oluyor? Ayrıca şanzıman manuel mi otomatik mi?

Aracınız
Civic FB7 2013
Subap ayarı kontrol edilmeli ben yaptırdım unuttum silkeleme olayını tabi aracın bakımlarıda tam olmalı tek sebep bu değil.
Bir abimizin 2013 elantrası vardı 50 bin km civarında servis bakımlı yolda giderken özellikle dönüşlerde ve ani hızlanmalarda bizdeki gibi silkeleme var neden diye sordum kötü lpg den dedi

Aracınız
Civic FD6 2010
Bi subap ayarını yaptırıp tekrar deneyeyim inşallah hallolur cevap veren herkese teşekkür ederim hayırlı günler
Subap ayarı kontrol edilmeli ben yaptırdım unuttum silkeleme olayını tabi aracın bakımlarıda tam olmalı tek sebep bu değil.
Bir abimizin 2013 elantrası vardı 50 bin km civarında servis bakımlı yolda giderken özellikle dönüşlerde ve ani hızlanmalarda bizdeki gibi silkeleme var neden diye sordum kötü lpg den dedi

G8141 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İ vtec motorun 12,16 sübap geçişlerinden oluyor çalışma prensibi öyle, lpg’de çok hissetmenizin sebebi afr ayarı yaptırmadıysanız olabilir

vtec kicked in yo !!!

Geri