fe1 civic performans

Ad Soyad
isa satar
Aracınız
Civic FE1 2021
arkadaşlar fe1 kasa için bu konuda başlık göremediğimden açtım. varsa admin oraya taşıyabilir.

fe1 kasa araçlarımız yeni olduğundaan performans hep merak ediliyor. çok da tecrübe paylaşan yol bu konuda. 182 beygir olanların hemen hemen bütün teknik veriler önceki kasayla aynı olduğu için bir tahmin yürütebiliyoruz en azından ama 129 beygir olanlar yepyeni bir teknik veri sunduğundan yol üstünde performansını görmek önem arz ediyor.

Bu bakımdan paylaşımların artacağını umarak aşağıda bir video linki paylaşıyorum sizinle;

videodaki araç bizim 129 beygirlilerin tüpsüz versiyonu denilebilir. Pakistanda çekilmiş. önceki kasanın 1.8 atmosferik 139 beygir aracıyla drag yapmışlar. fikir oluşturur hepimiz için. selamlar

Gencer

0
Ad Soyad
Gencer Göçmez
Aracınız
Civic FE1 2021
daha önce 182 civic kullanmadım ilk defa kullanıyorum. daha önce accord bindim a4 bindim fakat böyle bir güç hiç yaşamamıştım. fc5 e göre sadece tork ve cvt yazılım farkı var. çok etki edermi bilemiyorum ama civic 182 gerçekten çok etkileyici hız olarak. tek eksi 210 da limitör bulunması. potansiyel çok daha fazla ama takılıp 210 da

daha önce 182 civic kullanmadım ilk defa kullanıyorum. daha önce accord bindim a4 bindim fakat böyle bir güç hiç yaşamamıştım. fc5 e göre sadece tork ve cvt yazılım farkı var. çok etki edermi bilemiyorum ama civic 182 gerçekten çok etkileyici hız olarak. tek eksi 210 da limitör bulunması. potansiyel çok daha fazla ama takılıp 210 da

Bende daha önce 75 hp lik fiesta kullanıyodum ondan 182 hp e geçince performans konusunda bi afallama yaşadım tabi harika bir performans var sonuçta ayaklarımın altında ama sizin yorumunuza göre accordı anlarım atmosferik sonuçta ama audi a4 gibi bir araçtan ( hangi model ve motor olduğunu bilmiyorum) bile çok daha etkileyici olduğunu yazınca açıkçası şaşırdım hatta mutluda oldum çünkü ben tasarruf ve ekonomi değil daha çok performans ve yol tutuş amaçlı tercih ettim zaten ekonomi istesem lpg alırdım ama sizin a4 kıyaslamanız şaşırttı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
UA
Aracınız
Civic FE1 2021
Bundan önceki aracım 2017 model 125hp manuel B8 passat ,şuanda 129hp lpg eco elegance kullanıyorum.Performans olarak ara hızlanmalarda,kalkışta birbirine çok yakın fark yok gibi fakat son hızda civic 209 da limitöre girdiği için çok fark var.Passat 230-235 gibi hızlara çıkıyordu.Tabi yakıt olarak da çok fark var.

Ad Soyad
UA
Aracınız
Civic FE1 2021
Garanti bozulmadan yetkili servislerde limitör iptali yapılamıyor değil mi? Önceden servislerle bu konuda görüşen varsa bilgi verebilir mi?

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Şanzımanı korumak için yapılan bir şey yoksa aracın potansiyeli çok daha yüksek. Aracı üretirken maksimum verim , sağlamlık uzun ömür vs için koyuyorlar bu limitleri.

Ad Soyad
isa satar
Aracınız
Civic FE1 2021
Şanzımanı korumak için yapılan bir şey yoksa aracın potansiyeli çok daha yüksek. Aracı üretirken maksimum verim , sağlamlık uzun ömür vs için koyuyorlar bu limitleri.
bence 210u aşmasına zaten gerek yok. son hıza çıkana kadar arabanızı yormayın. 182lik dediğiniz makina zaten 100den itibaren açmaya başlıyor güzelce. 150ye geldiğinizde dersini vermiş oluyorsunuz. sağa çekin. alın elinize elmanızı afiyetle yeyin ondan sonra.

bence 210u aşmasına zaten gerek yok. son hıza çıkana kadar arabanızı yormayın. 182lik dediğiniz makina zaten 100den itibaren açmaya başlıyor güzelce. 150ye geldiğinizde dersini vermiş oluyorsunuz. sağa çekin. alın elinize elmanızı afiyetle yeyin ondan sonra.

182 lik le paketlediklerinizi paylaşabilirsiniz :)) bende bi tane cla180 var şimdilik

Aracınız
Hondayı hafife alan çok arkadaş var özellikle atmosferikleri

W177 A200 de var bu arada.
Şu 1.3 TCe motorlu 163 ps 250 Nm olandan.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ad Soyad
feridun oğuz
Aracınız
Civic FE1 2021
Ben de yeni 2022 182 HP aldım. Henüz yeni aldığım İçin motoru çok zorlamak istemedim. Ama fark etmeden 190 km ye kadar çıkmışım. Motorda gaz tepkimeleri çok iyi görünüyor. Daha önce buna benzer güçte araçlarım oldu ama Civic gerçekten farklı görünüyor.Bu arada hız limitörü kaldırılabiliyor mu, kaldırılabiliyorsa garantiyi bozar mı? Bilgisi olan arkadaşlardan cevap yazmalarını rica ederim

Geri