FE1 Eco Civic Silkeleme sorunu

Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
iyi günler arkadaşlar. aracım 2021 model fe1 kasa civic eco premium.1000 km bakımında ise serviste LPG güncellemesi de yapıldı. 1000 km de araç fakat sabah motor soğukken çalıştırdığımda ibre yukarı aşağı yukarı aşağı hızlı hızlı hareket ediyor ve içeride bayağı sarsıntı yaratıyor.. giderken iste düşük devirlerde iken 30-35 km/h hızlarında gazdan ayağımı çektiğimde akması gereken araba silkeleme yapıyor.
Daha çok yeni bir araç. midemi bulandırdı bu sorun. yeni kasa lpg li civic alıp bu sorunu yaşayan var mı acaba.

Ad Soyad
mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba bende çok silkeleme yapmıyordu ara ara ama benim sıkıntım kalkıştaki vuruntu defalarca servise gittim. Brc ye yazdım normal dediler. Satma karar almıştımki bi süre benzinde kullanıyım dedim. Araç yağ gibi akıyor ne bir vuruntu ne silkeleme, araçtan keyif almaya başladım. Ortalamamda 7 litre cıvarı, ben sorunu kendimce böyle çözdüm :) bir daha gazlı arac alacağımı sanmıyorum.

Ad Soyad
UMTBRT
Aracınız
Civic FE1 2021
Benim de ilk marşta sorun var. Fakat sıkıntı bence direk lpg de çalışması . Isınıp geçmesi gerekiyor diye biliyorum .

SM-G780G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam ilk marşta LPG'de mı çalışıyor. Ben de çalıştıktan 8-10 saniye sonra LPG geçiş sesi ile birlikte yeşil LPG ışığı yanıyor.

G501 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri