FE1 Eco Civic Silkeleme sorunu

Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
iyi günler arkadaşlar. aracım 2021 model fe1 kasa civic eco premium.1000 km bakımında ise serviste LPG güncellemesi de yapıldı. 1000 km de araç fakat sabah motor soğukken çalıştırdığımda ibre yukarı aşağı yukarı aşağı hızlı hızlı hareket ediyor ve içeride bayağı sarsıntı yaratıyor.. giderken iste düşük devirlerde iken 30-35 km/h hızlarında gazdan ayağımı çektiğimde akması gereken araba silkeleme yapıyor.
Daha çok yeni bir araç. midemi bulandırdı bu sorun. yeni kasa lpg li civic alıp bu sorunu yaşayan var mı acaba.

Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
Ad Soyad
isa satar
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar sorun çözülmüş, az önce aracı denedim. 5-6 saniyede zor ve hafif titreyerek çalışan araç saniyesinde çalıştı. Sorun LPG enjektörlerinden kaynaklanıyormuş.

G501 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
çalıştıktan sonra erken tüpe geçme ve geçtikten sonra ortalama 1 dk hafif sarsıntılı çalışma durumu var mı şu an?

Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
çalıştıktan sonra erken tüpe geçme ve geçtikten sonra ortalama 1 dk hafif sarsıntılı çalışma durumu var mı şu an?
Vardı hep. Dün de bıraktım ben servise hala dönmediler bekliyorum. Sizin foruma yazdıklarınızı da gönderdim ustaya

SM-G780G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar az önce aracı teslim aldım. 4 lpg enjektörünün de değiştirildiğini belirttiler. Araç beklerken soğuktu. Marşa bastığımda hiç tekleme devir düşmesi olmadı. Araç ısındıktan sonra lpg ye geçti. Şu an için olması gerektiği gibi. umarım olmaz bir daha

Ad Soyad
UMTBRT
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar az önce aracı teslim aldım. 4 lpg enjektörünün de değiştirildiğini belirttiler. Araç beklerken soğuktu. Marşa bastığımda hiç tekleme devir düşmesi olmadı. Araç ısındıktan sonra lpg ye geçti. Şu an için olması gerektiği gibi. umarım olmaz bir daha

Bizim araçların enjektörlerinde bir sıkıntı var sanırım.

G501 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ed de
Aracınız
Civic FE1 2021

Sorun çözülmüştür inşallah, benim araçta da bazen oluyor silkeleme motor ısınmadan biraz hareket edip durunca, acaba benzeri problem olabilir mi? Bilgisayara bağlayıp mı teşhis ettiler acaba? bin km kontrolüne gidince ona göre baktırayım, ilerleyen zamanlarda tekrar burada aracın durumunu paylaşırsanız kıyaslama şansımız olur, şimdiden teşekkürler.

Ad Soyad
Mustafa KAYADUMAN
Aracınız
Civic FE1 2021
Sorun çözülmüştür inşallah, benim araçta da bazen oluyor silkeleme motor ısınmadan biraz hareket edip durunca, acaba benzeri problem olabilir mi? Bilgisayara bağlayıp mı teşhis ettiler acaba? bin km kontrolüne gidince ona göre baktırayım, ilerleyen zamanlarda tekrar burada aracın durumunu paylaşırsanız kıyaslama şansımız olur, şimdiden teşekkürler.
BRC bu işi becerememis.

Geri