Fe1 Egzoz Çıkış - Spacer - Spoiler

Aracınız
Civic FC5 2021
Öncelikle selamlar arkadaşlar.
1 senedir stock bindiğim aracımın arka görüntüsü çok boş geliyordu. Öncelikle arka lastikler çok içeride olduğu için 2.5mm spacer yaptım. Sonrasında arkaya Rs spoiler koyup sağ sol zaten aktif olan egzozlara kestirme işlemi yapıp kafalık ekledim. Bilginiz olsun belki sorularınız olur vs diye de buraya eklemek istedim :) hayırlı forumlar..

Ekli dosyalar

• IMG_1453.jpeg
    IMG_1453.jpeg
    230.5 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_1708.jpeg
    IMG_1708.jpeg
    178.7 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_1705.jpeg
    IMG_1705.jpeg
    200.9 KB · Görüntüleme: 33
Ad Soyad
Berkay
Aracınız
Civic FE1 2023
Selamlar, iyi forumlar. Egzoz olayını bende düşünüyorum. Bir başka konuda da hatta arkadaşın sizin gibi yaptığını çok beğenmiş notlarımı almıştım henüz hiç fırsatım olmadı ama en kısa sürede yaptırmayı planladığım değişiklikler arasında. O noktada şunu merak ediyorum. Öncelikle araç çok güzel olmuş kazasız belasız sürüşler dilerim. Ancak egzozlar bana birazcık büyük geldi dolayısıyla yaptırırken senin egzozlarını referans alarak en azından kendi isteğime uygun egzoz ucunu bulmam daha kolay olabilir. Bu noktada egzoz uçlarının boyutunu paylaşman mümkün olursa çok sevinirim üstadım. Tekrardan iyi forumlar.

Aracınız
Civic FC5 2021
Selamlar, iyi forumlar. Egzoz olayını bende düşünüyorum. Bir başka konuda da hatta arkadaşın sizin gibi yaptığını çok beğenmiş notlarımı almıştım henüz hiç fırsatım olmadı ama en kısa sürede yaptırmayı planladığım değişiklikler arasında. O noktada şunu merak ediyorum. Öncelikle araç çok güzel olmuş kazasız belasız sürüşler dilerim. Ancak egzozlar bana birazcık büyük geldi dolayısıyla yaptırırken senin egzozlarını referans alarak en azından kendi isteğime uygun egzoz ucunu bulmam daha kolay olabilir. Bu noktada egzoz uçlarının boyutunu paylaşman mümkün olursa çok sevinirim üstadım. Tekrardan iyi forumlar.
Selamlar, güzel yorumlarınız için teşekkürler :) benim egzozlarım 100 lük. Bi tık bilerek büyük aldım biraz daha agresif gözükmesi adına sanırım sana 90 lık egzoz tam ayarında gelecektir. İyi forumlar.

Geri