Fikrinizi almak istiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bugün hayırlısı ile kendi Honda 2013 model arabamı sattım. Kafamda bir kaç soru işareti olmakla birlikte içimdeki Honda sevgisini maalesef yıkamiyorum ve sıfır için görüşlerinizi almak istiyorum ben Ankara'da yaşıyorum burdaki showroomlar okuduğum kadarıyla sıra veriyorlarmış acaba küçük şehirlerdeki showroomlarda araclarda daha cazip indirimler yapabilirler mi bilginiz var ve benle paylaşabilirseniz sevinirim çünkü elimide çabuk tutman gerekiyor. Şimdiden teşekkürler

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Selamlar,

Şu an için nereye giderseniz gidin sıfır km araç bulabileceğinizi sanmıyorum hocam. Ben de yakın zamanda arkadaşım için çok bayi aradım. Ellerinde hiç araç yoktu.

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar,

Şu an için nereye giderseniz gidin sıfır km araç bulabileceğinizi sanmıyorum hocam. Ben de yakın zamanda arkadaşım için çok bayi aradım. Ellerinde hiç araç yoktu.
selam
Hiçbir bayide araç olmadığı gibi pazarlık bile yapılmıyor .
Hatta var olan araçları bile aksesuarlı satıyorlar

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bugün hayırlısı ile kendi Honda 2013 model arabamı sattım. Kafamda bir kaç soru işareti olmakla birlikte içimdeki Honda sevgisini maalesef yıkamiyorum ve sıfır için görüşlerinizi almak istiyorum ben Ankara'da yaşıyorum burdaki showroomlar okuduğum kadarıyla sıra veriyorlarmış acaba küçük şehirlerdeki showroomlarda araclarda daha cazip indirimler yapabilirler mi bilginiz var ve benle paylaşabilirseniz sevinirim çünkü elimide çabuk tutman gerekiyor. Şimdiden teşekkürler
> Yeni aracınız hayırlı olsun.
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
> Hocam şu konunun son mesajlarını takip edin. Şuan Covid-19'dan dolayı ciddi anlamda stok sıkıntısı var. Hatta Avrupa'da satılacak prestij modellerinide Türkiye'de satmaya başladılar. Bu yüzden Bayilerin karnı tok, pazarlıkta yok, üstüne birde zorunlu aksesuar ile satıyorlar. Bu yüzden ben tercih etmem. Garantili az kilometre yapmış uygun fiyat ikinci el varsada değerlendirilebilir. Şuan için Ekim ayına anca şipariş veriyorlar diye biliyorum. Birde şipariş verip iptal edenler olursa buda bir avantaj sağlar fakat takip ve emek isteyen bir iş.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2020
İlk olarak ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim ve fikirlerinizi kesinlikle ciddiye alicagimi söyleyebilirim umarım alabilirim yeni bir araba ve foruma katılabilirim tekrardan.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
İlk olarak ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim ve fikirlerinizi kesinlikle ciddiye alicagimi söyleyebilirim umarım alabilirim yeni bir araba ve foruma katılabilirim tekrardan.
bayileri sık sık ararsanız araç bulma ihtimaliniz artar diye düşünüyorum. belki indirim yapmazlar ama ikinci el piyasasını görünce bayileri çok insaflı buluyorum. bayiler nihayetinde fabrika fiyatlarına göre satıyorlar, aksesuar dediğiniz şeylerin bile fiyatları sabir.. ikinci el serbest piyasa düzenleyen bir kurum da yok. bana danışan herkesi sıfır araca yönlendiriyorum. aldıkları anda zaten piyasaya göre 10- 20 bin arası karlı duruma geçiyorlar.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben direk sizin gibi düşündüm açıkçası ama showroomlarda 2-3 ay sonrasina attıkları için zam gelme ihtimali beni düşündürüyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bayiler de seramik kaplama su itici vs yaptırmayın benim aracıma dokunmamışlar bile verdiğim para çöpe gitti...

Aracınız
Civic FC5 2020
Kur farkı yüzünden anlastigim fiyattan fazla gelme ihtimali olduğu için maalesef bilmiyorum bir araştıralım bakalım neler olcak neler biticek

Geri