fiyat önerisi

Aracınız
arkadaşlar 2016/3 ayda alım elegans otomatik lpgli 14000 kmde hata boya yok beyaz ekstra bir şey sadece cam filmi var şu an değil ama yakın zamanda satmayı düşünüyorum alınca konu açtım vazgeçtim ev almak için satmayı düşünüyorum bütçemi ona göre yapacağım ne kadara satabilirim internette çok yazan var az yazan var sizden fikir almak istedim cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

hocam burda bi arkadasım aldı extrası sadece multimedia cihazı 2016 model 32 bnde hatası boyası çiziği vs yok 78 bn tl ye aldı fikir olur belki sizede saygılar..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

arkadaşlar 2016/3 ayda alım elegans otomatik lpgli 14000 kmde hata boya yok beyaz ekstra bir şey sadece cam filmi var şu an değil ama yakın zamanda satmayı düşünüyorum alınca konu açtım vazgeçtim ev almak için satmayı düşünüyorum bütçemi ona göre yapacağım ne kadara satabilirim internette çok yazan var az yazan var sizden fikir almak istedim cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Merhaba. Ben 2012 aracımı sattım. Yenisini almak isterim. Sizin aracınız için düşündüğünüz fiyatı söylerseniz belki anlaşabiliriz

Aracınız
Merhaba. Ben 2012 aracımı sattım. Yenisini almak isterim. Sizin aracınız için düşündüğünüz fiyatı söylerseniz belki anlaşabiliriz

ev için satma durumum var kesin değil fiyatlar kafamı karıştırdı biri 86 yazmış biri 82 o yüzden bu konuyu açtım ev alırsam hem burada hem ilana koyarım kaça satarım daha çok onu merak ettim ona göre kredi falan çekeceğim

Trust

0
Aracınız
Siz kafanızdaki fiyatı yazin.
Gelen mesajlar arabanın gideceği fiyatı belirleyecek zaten.

SM-A520F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri