Fk 7 modifiye

mrh77

0
Aracınız
motor ile ilgilenenler varmı? youtube de bir arkadaş var deneme videoları vs gruptamıdır? motor ile ilgili gelişmeleri bekliyorum bende dışı gayet yeterli geliyor bana.

omeRs

0
Çok geçmiş olsun:( Allah şifa versin kardeşim. Takınca foto paylaşırsan sevinirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Dostum cok tesekkur ederim iyi dileklerin icin. Parcalari taktirdim yaptiklarim typer spoiler, si ön ızgara ben logo koymadim önce logosuz kullanayim dedim eger hosuma gitmezse arkaya taktigim kirmizi logodan koyucam ve pedal box tetikleyici koydum ( şiddetle tavsiye ederim ). Spoiler cok ayri bir hava katti arabayla giderken bile aldigim tepkiler cok memnun etti acar tuningte taktirdim iscilikleri cok iyi ama spoilerin kalitesi o kadar da iyi degil daha iyisi gelirse söküp yeni geleni taktiririm bunu göz önüne alarak takip takmama konusun da karar verebilirsin. Arabayi canli da gormek istersen istanbuldayim ben bir yerde bulusup bakabilirsin.20180927_125120.jpgIMG-20180927-WA0002.jpeg20180927_125140.jpgIMG-20180927-WA0004.jpeg

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

omeRs

0
motor ile ilgilenenler varmı? youtube de bir arkadaş var deneme videoları vs gruptamıdır? motor ile ilgili gelişmeleri bekliyorum bende dışı gayet yeterli geliyor bana.
Hocam motorla ilgili yapicak cok bisey yok aslinda buna hem turbo musade etmiyor hem sanziman ve ayrica motorun alt yapisida ust limitleri zorliyacak bir alt yapi degil. Benim nacizane tavsiyem pedal tetikleyici, race chipin orta seviye beyni ( 225 hp-280 tork veriyormus ) ve blowoff olabilir. Amerika takip ettigim bir kac insan motorda yuklemeler yapti ve yolda giderken blok karteri delip alttan cikti. Bu araba olabildigince limitlerde dizayn edilmis modifiyeye pekte uygun degil ben arastirmalarim sonucu bu kaniya vardim. Ben pedal boxı koydum yaza dogru da orta seviye chip atip keyfine bakmayi planliyorum.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
ön tarafın tam önden fotosunu istiyorum :)

ayrıca camurluk ları genişleten eklere dodik mi diyolar ondan ve ön camurluk arkasına takılan havalandırma görüntüsü veren ekler birde kapı kulpları siyah kaplama oldummu tatından yenmez gibi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Maşallah. Aracınız podyuma ve kapak fotoğrafı için ideal olmuş.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri