Civic FK7 Fk-7 ye Fk-8 kanatı

Aracınız
Slm herkese 2018 füme sport plus aracıma type r kanadı taktirmayı düşünüyorum yaptıran veya bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşların fikirlerini bekliyorum herkese iyi forumlar

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Slm herkese 2018 füme sport plus aracıma type r kanadı taktirmayı düşünüyorum yaptıran veya bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşların fikirlerini bekliyorum herkese iyi forumlar

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Zevk meselesi ama kendi adıma bu kadar yüksek spoileri bir türü sevemedim.

Aracınız
Plastik spoiler bulamıyorum hiç bir yerde. fiber var diyorlar ama ne kadar güvenilir bilemedim. var mıdır plastik bulabileceğimiz bir yer ?

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Ben valla aldım taktırdım, hiç de pişmanlık yaşamadım. Ürünü boyasız alıp kendi kaportacıma boyatıp taktırdım siyah silikonla deldirmeden. Süper de oldu

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bende ki yapmıyor ama yapmayacağı anlamına gelmez. Sonuçta yapışıyor delme işlemi yok

Aracınız
Civic Type R
FK7’ye spoiler çok yakışıyor lakin aklınızda bulunsun aracı özellikle üst hızlarda kullanıcaksanız zamanla oradaki sacı spoiler’ın ayakları göçürüyor. (Üst hızlarda spoiler’da çok ağırlık oluyor)
Ben bu yüzden kendi aracımda HFP spoiler kullanıyorum ( Honda Performance Devolopment FK7 spoiler)

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FK7 HB 2019
FK7’ye spoiler çok yakışıyor lakin aklınızda bulunsun aracı özellikle üst hızlarda kullanıcaksanız zamanla oradaki sacı spoiler’ın ayakları göçürüyor. (Üst hızlarda spoiler’da çok ağırlık oluyor)
Ben bu yüzden kendi aracımda HFP spoiler kullanıyorum ( Honda Performance Devolopment FK7 spoiler)
O dediğinizi nereden temin ettiniz

Geri