Fk2 altının sürtünmesi

Aracınız
Herkese merhabalar. Öncelikle yeni kaydoldum ve forumu cok işlevsel buldum. 20 yasindayim ve 2008 model 1.8 hb aracımı 2 ay once aldim. İlk arabam olmasindan ve araba kurdu olmadigimdan bir cok konuda fransiz kaliyorum. Aracımin alti cok fazla surtuyor. Bu konuda hassas davriyor olmama ragmen alttaki plastik korumalik kabarmis durumda ve sol ön tekerin orda 3 parmak genişliğinde metal bir sac sarkiyor. Metal sac ne olabilir ve alttaki plastik korumaligi degistirsem bana ne kadar bir maliyeti cikabilir ? Yardimlariniz icin simdiden teşekkür ederim.

Herkese merhabalar. Öncelikle yeni kaydoldum ve forumu cok işlevsel buldum. 20 yasindayim ve 2008 model 1.8 hb aracımı 2 ay once aldim. İlk arabam olmasindan ve araba kurdu olmadigimdan bir cok konuda fransiz kaliyorum. Aracımin alti cok fazla surtuyor. Bu konuda hassas davriyor olmama ragmen alttaki plastik korumalik kabarmis durumda ve sol ön tekerin orda 3 parmak genişliğinde metal bir sac sarkiyor. Metal sac ne olabilir ve alttaki plastik korumaligi degistirsem bana ne kadar bir maliyeti cikabilir ? Yardimlariniz icin simdiden teşekkür ederim.

Kardeşim öncelikle hayırlı olsun, metal saç kartel korumadır hondaların altı yere yakındır sürtmen normal ama alt kısım çok sağlam hiç bişey olmuyor dert etme

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Hayırlı olsun aracınız. Aynı araçtan abimde var. Malum ülkemizin yolları delik deşik olduğu için alttaki koruma sacı yerinden oynayabiliyor. Sanayide arabayı kaldırt ve sacı tekrar bir kaç noktadan sabitle. Bu şekilde sürttükçe düzelttirmen gerekecek.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bugra13 Hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun. Dediğiniz parçanın resmini çekip yükler iseniz yorum yapması daha kolay olacaktır.

Geri