Civic FK7 Fk7 araç titreme sorunu hk.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FK7 PLUS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ad Soyad
Okan Güleryüz
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba. Geçen sene aynı sorun başıma geldi. Başta titreme azdı ama sonra baya arttı. Servis ilk bir şeyi yok dedi ama üsteleyince 2 gün araştırdı. En son egryi değiştirdiler, titreme baya azaldı. Sanırım bu civiclerde kronik bir sorun. Bir kaç kişiden daha duydum, kesin bir çözümü yokmuş.
Merhaba hocam ben aracı satalı 3 ay oldu. Sattım kurtuldum :) devam ediyordu halen.

Ad Soyad
Mert karahan
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba hocam ben aracı satalı 3 ay oldu. Sattım kurtuldum :) devam ediyordu halen.
Hayırlı olsun hocam. Yakında bende değiştirmeyi düşünüyorum. Son zamanlarda sıcak havada stop etmeye başladı. Servis çözdü sorunu ama sağlamlığı ile ünlü bir markanın fc5 lerdeki sorunu bitmiyor ne yazikki.

Ad Soyad
Okan Güleryüz
Aracınız
Civic FC5 2021
Hayırlı olsun hocam. Yakında bende değiştirmeyi düşünüyorum. Son zamanlarda sıcak havada stop etmeye başladı. Servis çözdü sorunu ama sağlamlığı ile ünlü bir markanın fc5 lerdeki sorunu bitmiyor ne yazikki.
Hayırlısı olsun kardeşim. Japon harici güzel markalar var kullanabileceğin bulursun. İlk defa binmiştim Japon gurubuna sattım zaten iki ay kullandıktan sonra.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Şase zayıf kaporta zayıf malzeme kalitesi orta seviye yol sesi çok lastik sesi çok yeni araba heryerinde trim sesi oluyordu. 55.000 km de idi araç,
Sizin araçta sorun olmuş olabilir. Benimki 140 bini geçti trim sesi yok. Yol sesi iyi lastikle azalıyor ama var tabiki. Yani mekanik sorun çıkarmıyor bugüne kadar sanayiye girmedim 7 yılı geçti. Böyle sürekli sorunlar çıkaran araç gibi söylemeniz haksızlık olur.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Sizin araçta sorun olmuş olabilir. Benimki 140 bini geçti trim sesi yok. Yol sesi iyi lastikle azalıyor ama var tabiki. Yani mekanik sorun çıkarmıyor bugüne kadar sanayiye girmedim 7 yılı geçti. Böyle sürekli sorunlar çıkaran araç gibi söylemeniz haksızlık olur.
Ben de anlamadım arkadaşlardaki problemi ilk kez duyuyorum. Kendim 4 senedir kullanıyorum fk7 ve çevremde aldırttığım çok kişi oldu daha sanayilik tek durum olmadı. Hatta ağır hasarlısını bile kullandım öyle kafam rahattı. Yol sesi dışında bişey görmedim demek denk gelmiş arkadaşlara olabilir diyelim

Geri