FK7 tavan kaplama hk.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
s.aleyküm aracıma tavan kaplama düşünüyorum sizce olurmu, tavanı komple yaptıranları gördüm ,birde yarım olarak olanlar var ,cam tavan gibi duruyor.yaptıran varsa nerede yaptırmalıyım yardımcı olursanız sevinirim ED129450-7211-418C-B840-5639618DFC0C.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
s.aleyküm aracıma tavan kaplama düşünüyorum sizce olurmu, tavanı komple yaptıranları gördüm ,birde yarım olarak olanlar var ,cam tavan gibi duruyor.yaptıran varsa nerede yaptırmalıyım yardımcı olursanız sevinirim Ekli dosyayı görüntüle 252338

Merhaba, ben daha önceki aracıma yaptırmıştım. Ancak şöyle bir sıkıntı çıktı; Fenni muayenede bunun ruhsata işlenmesi veya sökülmesi gerekir dediler. Bende söktürdüm fakat en iyisini yaptık demiş olmalarına rağmen tutkal izleri kalıcı olarak boyada kaldı. Birçok işlem denendi tam olarak giderilemedi haberiniz olsun.

Merhaba, ben daha önceki aracıma yaptırmıştım. Ancak şöyle bir sıkıntı çıktı; Fenni muayenede bunun ruhsata işlenmesi veya sökülmesi gerekir dediler. Bende söktürdüm fakat en iyisini yaptık demiş olmalarına rağmen tutkal izleri kalıcı olarak boyada kaldı. Birçok işlem denendi tam olarak giderilemedi haberiniz olsun.
Tavsiye etmem beyazmış aracın ben yaptırmıştım cam tavan gözükmesi için yarım olarak ama söktügümde kaplı olan yerle olmayan yer arasında renk farkı oldu yakmış boyayı dediler siyah oldugu için sıcagı cekmiş.. Ama kapalı garajda ise sıkıntı olmaz. İlla yaptırcam diyorsan da altına önce beyaz folyo üzerine siyah cektir hiç Bi sıkıntı olmaz kesinlikle direk siyah yaptırma

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Tavsiye etmem beyazmış aracın ben yaptırmıştım cam tavan gözükmesi için yarım olarak ama söktügümde kaplı olan yerle olmayan yer arasında renk farkı oldu yakmış boyayı dediler siyah oldugu için sıcagı cekmiş.. Ama kapalı garajda ise sıkıntı olmaz. İlla yaptırcam diyorsan da altına önce beyaz folyo üzerine siyah cektir hiç Bi sıkıntı olmaz kesinlikle direk siyah yaptırma

tavsiyen için teşekkür ederimAracım kapalı garajda haftada 1 gün oda haftasonu biniyorum.dediğin gibi yinede altına folyo koymak gerek. peki muayenede sıkıntı yaşadın mı? birde bunda ürün kalitesi çok önemlimi ondanda olabilirmi?

Muayenede sıkıntı yaşamadım hafif kusur yazıldı ama şimdi durum ne bilmiyorum. benimki 3m di markası ama marka ne olursa olsun direk güneş ışığına maruz kalıyorsa illa bişey oluyor yanıyo yani

Geri