Civic FK7 FK7 ve FC5 Kendi İmkanlar ile Ses İzolasyonu Hk.

Arkadaşlar merhaba bir şey sormak istiyorum ben arabayı sıfır alırken bayi ses yalıtım yaptırmıştı. Onlar da bu yaptıklarınızı mı yapıyor yani ekstra bişey yapmama gerek var mı ? Ses yalıtımı önemli sonuçta. Sağlıklı günler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaşlar merhaba bir şey sormak istiyorum ben arabayı sıfır alırken bayi ses yalıtım yaptırmıştı. Onlar da bu yaptıklarınızı mı yapıyor yani ekstra bişey yapmama gerek var mı ? Ses yalıtımı önemli sonuçta. Sağlıklı günler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba,
Servis sadece altta püskürtme yapıyor.
Kapı iç ve diğer döşeme altında yok.
Bilginize

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hocam niye forumda paylaşmıyorsun ki :)
FC5/FK7 sahiplerinin araçlarında gördüğü temel eksiklik yalıtım ve sende gayet güzel kapı ve davlumbaz içi uygulama yapmışsın :)
normalde her yaptığım uygulamayı burayada atmaya çalışıyorum. sayfada meraklı ilgili arkadaş çok açtığım konulardan hep olumlu dönüşler oldu. ama son zamanlar pek girme şansım olmadı hem iş ypgunlugu hem özel sebepler arkadaş paylaşmış oldu artık :D bundan sonra yeni yaptığım çalışmaları eklemeye devam ederim yine. hatta yalıtımla ilgili arka kapılar bagaj ve arka çamurlukların calısmasını yapıcam da şu virüs işi elimi ayağımı cok bağladı. onlarıda bitirince bi konu açar toparlarım hepsini

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba,
Fk7 modelin motor kapağını açtım kaporta kısmında bulanan plastik korumayı söktüm fakat içi boş değildi yani el girecek gibi değil bu sebepten dolayı oraya yapamadım. Siz davlumbazı sökerek mı çamurluk iç kısmına izolasyon uyguladınız ?
sizdeki boşlukla bendeki boşluk aynısı olması lazım şu görseldeki yerden parça parça kesip koyudum izolasyon malzemesini.
IMG_5781.JPG

Geri