Fren sıkışması acill.

Bende de bahsettiğim tarzda bir ses geliyor, usta kaliper pimlerinin değişmesi gerektiğini söyledi ancak henüz yaptırmadım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bugun frenciye gittim. Sag arka tekerin fren kaliperine pim sıkışmış. Bu nedenle balata diske surekli degdiginden icteki balatayi bitirmis.
Usta kaliperi sokup mengeneye sabitleyerek pimi ayirdi. Pimi yerine aliştirdi. Sonrasinda arka iki tekerinde balatarini degistirdik, sorun çözüldü.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bugun frenciye gittim. Sag arka tekerin fren kaliperine pim sıkışmış. Bu nedenle balata diske surekli degdiginden icteki balatayi bitirmis.
Usta kaliperi sokup mengeneye sabitleyerek pimi ayirdi. Pimi yerine aliştirdi. Sonrasinda arka iki tekerinde balatarini degistirdik, sorun çözüldü.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geçmiş olsun :eek:k:

Fotolarda işaretledigim sacı nereden bulurum balata değişirken sağ arka tekerde o parçanın olmadığıni saptadik diğerlerinde var. Usta cikmacilarda bulursun anca dedi. Adı ne o parçanın bilen varmı..IMG_20180217_220709.jpgIMG_20180217_220803.jpgIMG_20180217_220846.jpg

İmkansızı dene, belki değildir!

[MENTION=11041]Ozzi[/MENTION] Zor parça tek olarak sadece yetkili serviste bulabilirsin.

Bu parçanın tek satıldığını sanmıyorum. En iyisi çıkmacılar.

Bu arada poryada sanırım bahsettiğiniz yer ama tam olarak nerede yüklediğim fotoğraf ta numaralandırabilir misiniz? 20180218_204349.jpg20180218_204253.jpg

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

merhaba arkadaşlar benim arabamda da frene basınca ince gıcırtı sesi geliyor balata spreyi ile spreyledik ama sonuç değişmedi malesef nedendir_

Geri