Civic FC5 Garanti den boya onarımı

Image1603891543.432319.jpg

Arkadaşlar öncelikle herkese keyifli forumlar 2019 model eco exutive aracım sol arka tampon ile çamurluk birleştiği noktada bir boya yürümesi sorunu var . 20 bin bakımı için servise gittiğimde (honda bora) buranın boya yürümesi olduğunu tırnakla bile soyulduğunu aktardım yoğun ısrar ve genel müdürlüğüde aramam sonucunda garantiden yapıcaklarını söylediler . Bu seferde farklı koşullar sunup aracın serviste 3 gün yatması gerektiğini öne sürdüler sizce işi yokuşa mı sürmeye çalışıyorlar yoksa bu yer için aracın serviste yatması mı gerekir. Ufacık bir yer için garantiye ne gerek var git dışarda yaptır 50den 100 tl den kaçan adam gibi görünebilirim bazı arkadaşlara ama yanlış anlaşılmasın tüm servis çalışanları o kadar ilgisizki iş inada bindi resmen delirttiler . Kaporta hasardan usta geldi burası garantiden yapılması lazım 3 saatte hallderim dedi ustaya sen neden müşterinin yanında konuşuyorsun diye fırçaladılar resmen gözümün önünde adamı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@ATG06 Geçmiş olsun, 3 gün beklemeye işlem için mi sıra bekleme için mi söylüyorlar?
Boyayı lokal ön kısma mı, yoka tüm parçaya komple mi yapacaklar?

Lokal boyama için bi avuç kadar tampona plastik yerine 20 bin bakımında usta geldi boya kaportadan 2 saat sürer dedi şimdi garanti kapsamına girince 3 gün dediler işi yokuşamı sürmeye çalışıyorlar o yüzden sordum admin bu tarzda bi konu başlığı veya daha önce mesaj yazanda görmedim forumda bilgisi olan varsa yada daha önce garantiden bi işlem yaptıranlar oldumu araç serviste yattımı öğrenmek istedim

Aracınız
Boyanin saglikli olmasi icin zaman zaman onemli evet ama 3 satte astar kurumaz ?

Kurumayacagi icin boya atilsa hizli kurutma yaptiklari icin bir sure sonra kabarip tekrar dokulecek.

Ben tamponun boyadan cikmasi icin 5 gun bekledim ozellikle tembihledim acele etmeyin diye disaridaki ustama..

Lokal yapalim dedi olmaz komple dedim, sebebi surtme.

Bir emekciyi o sekilde rencide eden bir servise asla arabami goturmezdim.

Beyaz yakalar mavi yakalarin ekmegini yer.

Aracınız
Hocam o kısım aynen 2-3 saat sürmez bile. Ben ona benzer hatta macun gereken yeri bile yapmışlardı. Artık kuruma derdi yok, atıyorlar fırına 45 dk. kemik gibi oluyor. Bence servis yoğunluğu için süreyi atmışlar. Garanti den yaptırın gitsin.

3 gün için günlük ikame araç isteyin.
Ben bugün 3 saatlik bakım için bile istedim ve 2020 model 8000 km de araç verdiler. Çekinmeyin ikame isteyin 3 gün bekleyin yapsınlar.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Boyanin saglikli olmasi icin zaman zaman onemli evet ama 3 satte astar kurumaz ?

Kurumayacagi icin boya atilsa hizli kurutma yaptiklari icin bir sure sonra kabarip tekrar dokulecek.

Ben tamponun boyadan cikmasi icin 5 gun bekledim ozellikle tembihledim acele etmeyin diye disaridaki ustama..

Lokal yapalim dedi olmaz komple dedim, sebebi surtme.

Bir emekciyi o sekilde rencide eden bir servise asla arabami goturmezdim.

Beyaz yakalar mavi yakalarin ekmegini yer.

Boya konusunda dediklerinizi dikkate aldığımızda verdikleri süre ile inşallah kaliteli bir iş çıkarırlar sıfır bir araçta bu tarzda bi durum olması çok canımızı çıktı umarım çözüme kavuşur .

Dediğiniz gibi emekçiler en büyük saygıyı hak edenler aslında sıfır araçta servislere mecbur olma durumu maalesef ortada .

Hocam o kısım aynen 2-3 saat sürmez bile. Ben ona benzer hatta macun gereken yeri bile yapmışlardı. Artık kuruma derdi yok, atıyorlar fırına 45 dk. kemik gibi oluyor. Bence servis yoğunluğu için süreyi atmışlar. Garanti den yaptırın gitsin.

3 gün için günlük ikame araç isteyin.
Ben bugün 3 saatlik bakım için bile istedim ve 2020 model 8000 km de araç verdiler. Çekinmeyin ikame isteyin 3 gün bekleyin yapsınlar.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İkame araç için serviste aracın 10 gün kalma süresi var diyorlar yoksa biz mi yanlış biliyoruz ?

Geri